M jak miłość

M jak miłość. Wielka awantura fanów o brak odcinka w TVP2! W TVP1 puścili serial w święta. O co w tym chodzi?

Fanom "M jak miłość" mocno puściły nerwy, kiedy dowiedzieli się, że nie zobaczą 1724 odcinka w TVP2 w Poniedziałek Wielkanocny o zwykłej porze. Część wyraziła żal, że i tak są tylko dwa odcinki w tygodniu ich ulubionego serialu i nie życzą sobie, aby było im to odbierane. Inni bronili ducha Świąt, twierdząc, ze nic się nie stało, bo to czas do spędzania z rodziną, a nie oglądania "M jak miłość". I wybuchła wielka dyskusja, a "oliwy do ognia" dolał fakt, że "Polowanie na ćmy" zostały wyemitowane tego samego wieczoru w TVP1! O co w tym wszystkim chodzi?

M jak miłość. Awantura o brak odcinka w telewizji! TVP1 w tym czasie wyemitowała hitowy serial

Fani "M jak miłość" wiernie czekają na emisję każdego pojedynczego odcinka o stałych porach w TVP2. Czasem jednak, z różnych powodów, występują przerwy w emisji i wtedy widzowie zaczynają się denerwować. Kiedy na profilu superserseriale.se.pl podaliśmy informację, że w Poniedziałek Wielkanocny 1724 odcinek sagi rodu Mostowiaków nie zostanie wyemitowany, wybuchła prawdziwa dyskusja. 

Część fanów "M jak miłość" jest oburzona, bo mogą oglądać w telewizji tylko dwa nowe odcinki w tygodniu. Inni stwierdzili, że nic się nie stało, przecież będzie emisja następnego dnia, we wtorek. Ale dyskusję zaognił fakt, że siostrzana TVP1 wyemitowała w ten sam wieczór "Polowanie na ćmy".   

- Jaja jakieś normalnie. Aby jakieś święto to nie, zamiast trzymać swoje pozycje to się przed innymi programami kłaniać. Tym bardziej powinno być w taki dzień bo to święto i dużo ludzi siedzi w domu.

- Święta są od spędzania ich w gronie rodzinnym, a nie od siedzenia przed telewizorem i gapienia się w seriale. Od braku jednego odcinka chyba nikt nie umrze. Można ten czas spożytkować w o wiele wartościowy sposób. Współczuję takiego myślenia.

- Nie chciałbym żeby mój wpis odebrano jakoś tak bardzo źle ale jednak dobrze jak siedząc w gronie obejrzeć też ulubiony serial, moim zdaniem powinien być i na pewno wiele osób przyzna mi rację

- Może pomyśli pani o ludziach samotnych, starszych, którzy nawet jak mają rodziny, to o tej porze już są sami w domu i chętnie obejrzeliby swój ulubiony serial. Najważniejsze to spróbować rozumieć innych.

- A chociażby właśnie to! Ale też ten serial jest TYLKO 2 razy w tygodniu i już z tego względu powinien nie być przerywany, no ale cóż.

- Ale kontekst komentarza do którego się odniosłam wskazuje EWIDENTNIE na rywalizację między programami tv „zamiast trzymać swoje pozycje to się przed innymi programami kłaniać...” , chyba nie powiesz, że autor miał na myśli osoby samotnie spędzające święta. Poza tym, po co robić takie halo i dramatyzować z powodu braku odcinka dziś, będzie jutro. Normalnie tragedię się z tego robi. Ja też lubię oglądać, ale nie ma to nie ma.

- Ten serial jest tylko 2 razy w tygodniu, więc będzie dziś i znów na następny odcinek trzeba czekać aż tydzień. Dla osoby młodej pracującej, to faktycznie może być bez znaczenia, ale poczekajmy jak pani będzie osobą starszą, samotną i na emeryturze...zmieni pani podejście, sama się pani przekona. Ja niewiele seriali oglądam, za to namiętnie czytam książki, ale nie chcę, żeby Święta, czy mecz sportowy, zabierały mi serial, od sportu jest kanał sportowy. TVP POWINNA ZADOWALAĆ KAŻDEGO WIDZA, nie chcąc go utracić. Wszystko się da, jak się tylko chce.

- Szkoda bo myślałam że dzisiaj obejrzę

- O jeju, ależ straszna tragedia się stała, bo odcinka dziś nie będzie 🤣 Święta są, to chyba wystarczający powód.

- Nie rozumiem dlaczego w dni świąteczne nie są wyświetlane ulubione seriale widzów, tym bardziej, że możemy je oglądać tylko dwa razy w tygodniu, w przypadku M Jak Miłość...to kara za to, że są Święta...Jednak wojenne seriale są wyświetlane, np. Polowanie na ćmy...

- Szkoda że nie ma ale cóż zrobić. Tylko mnie ciekawi jedna rzecz czemu Barwy szczęścia są od poniedziałku(do czwartku jak się nie mylę)i po dwa odcinki a emka tylko dwa razy w tygodniu. To troszkę nie w porządku wobec widzów i fanów M jak miłość.

Dlaczego "M jak miłość" nie pojawiło się w Lany Poniedziałek w TVP2, a "Polowanie na ćmy" widzowie mogli obejrzeć tego wieczoru. Serial o prostytutce Yvette powinien był pojawić się w telewizji dzień wcześniej, w Niedzielę Wielkanocną. Zapewne decydenci uznali, że należy widzom nadrobić tę stratę, aby nie musieli czekać na 5 odsłonę serii jeszcze kolejny dzień. 1724 odcinek "M jak miłość" istotnie zostanie wyemitowany już we wtorek, 11 kwietnia o stałej porze w TVP2. 

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Czy "M jak miłość" powinno być emitowane bez przerw, niezależnie od świąt? Daj znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość. Afera z Rotkiewiczem - nowe fakty! Prawnik mógłby być synem Budzyńskiego! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Adriana Kalska walczy o sympatię fanów. Po tym co Iza zrobiła Marcinowi straci ostatnią szansę?
Sonda
Czy "M jak miłość" powinno być emitowane bez żadnych przerw, niezależnie od świąt?
Najnowsze