M jak miłość

M jak miłość. Werner oświadczy się Sylwii, ale zostanie odrzucony?! Upije się w siedlisku Magdy - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-30 11:20

Werner (Jacek Kopczyński) oświadczy się Sylwii (Hanna Turnau)? Adam od zawsze był kochliwy, a odkąd poznał atrakcyjną, szaloną i ostrą przyjaciółkę Julii (Marta Chodorowska), stracił dla niej głowę. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że prawnik tak zatraci się w romansie z kobietą, że nawet postanowi przed nią klęknąć! Zrobi to podczas imprezy w siedlisku, gdzie znajdą się przyjaciele z kancelarii. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Kostecka raczej niechętnie będzie odpowiadać na pomysły kochanka. Zobacz WIDEO z tych scen.

Sylwia odrzuci oświadczyny Wenera w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"?

Między Sylwią a Adamem iskrzy już dłuższy czas. Regularnie spotykają się na seks schadzki w biurze, a w 1735 odcinku "M jak miłość" tajemnica Wernera wyszła na jaw. To Kamil (Marcin Bosak) i Piotrek (Marcin Mroczek) odkryli, kto jest nową wybranką kolegi. Adam i Sylwia przysięgali sobie, że ich znajomość to czysto fizyczna fascynacja, właściwie miało skończyć się na jednym numerku jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość". Widać jednak, że tę dwójkę połączyło coś więcej, a pewnym jest, że to nie koniec.

W "Kulisach M jak miłość" widać sceny z siedliska, gdzie wkrótce dojdzie do imprezy znajomych z kancelarii. Już w tym momencie wszyscy bliscy będą świadomi, że Adam z kim się spotyka, a Sylwia pojawi się w ukochanym zakątku Magdy (Anna Mucha). To oznacza, że między przyjaciółką Malickiej, która spróbuje wrobić Andrzeja (Krystian Wieczorek) w zabójstwo, a ekipą kancelarii zapanuje zgoda. Co więcej, prawdopodobnie szykuje się realizacja śmiałego pomysłu Wernera, który klęknie przed Kostecką? Czy wręczy jej pierścionek i zaproponuje małżeństwo?

Werner upije się w siedlisku Magdy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" 

Jeśli faktycznie dojdzie do oświadczyn w "M jak miłość", Adam poniesie porażkę. Wskazują na to sceny, kiedy prawnik otwiera piersiówkę i dużymi łykami ją opróżnia. Można się domyślić, że Adam za bardzo pośpieszy się z propozycją, a Sylwia nie zgodzi się na zostanie jego żoną. Nic dziwnego, skoro dopiero się docierają, nie znają się wielce dobrze, a ich dotychczasowa znajomość to raczej głównie fizyczne pobudki. 

Każdy wie, że Adam bywa nadpobudliwy, bo przecież całkiem niedawno oświadczał się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która wrabiała go w dziecko. Jej też kupił pierścionek i mieli nawet planować ślub, ale kobieta przeżyła tragedię, poroniła oraz przyznała się Wernerowi, że jedynie chciała go usidlić. Może więc następne oświadczyny warto przemyśleć. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze