M jak miłość

M jak miłość. Ula nigdy nie wróci do Grabiny, bo rzuciła rodzinę dla życia w Australii. Tak teraz wygląda Iga Krefft – ZDJĘCIA

Ula w "M jak miłość" oszukała rodzinę i podstępem ściągnęła Bartka (Arkadiusz Smoleński) do Australii. Jeszcze pamiętamy, ile łez wylała Barbara (Teresa Lipowska), kiedy zrozumiała, że wnuczka kłamstwem wymigała się od życia w Grabinie. Wszystko stało się dlatego, że Iga Krefft zrezygnowała z dalszego udziału w serialu, który przyniósł jej sławę. Jak dziś prezentuje się Ula z "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ula porzuciła rodzinę, a Krefft rolę. Jak teraz wygląda zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Ula wycięła Mostowiakom straszny numer. Wróciła do Grabiny, uciekając przed Bartkiem z Australii, aby się "pożegnać". Małżonek przyleciał za nią i wtedy zaczęła się istna parada kłamstw! Ula zdobyła się nawet na to, aby nałgać w żywe oczy Barbarze! Wielka była rozpacz Mostowiakowej, kiedy zrozumiała, że oszukała wszystkich wnuczka, przygarnięta z sierocińca. Czego takiego nikt się po tym kochanym dziecku nikt nie spodziewał. 

Ale Iga Krefft ostatecznie zrezygnowała z roli w "M jak miłość" i oddała się karierze piosenkarki pod pseudonimem Ofelia. Gwiazda serialu opowiadała też w międzyczasie, jak musiała się leczyć psychicznie z dzieciństwa spędzonego na planie. Wobec rezygnacji aktorki twórcy musieli jakoś pożegnać jej postać, ale nie było to wzruszające pożegnanie. 

Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach Bartek wróci do Grabiny sam. Lisiecki nie wyobrażał sobie życia z dala od domu, dlatego prędzej rzuci Ulę, niż Mostowiaków. Uli już więcej nie zobaczymy, ale to wiemy już jak zmieniła się grająca ją aktorka. Poznajecie jeszcze Ulę? Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Poznajecie jeszcze Wojciechowską? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze