M jak miłość. Ula i Bartek stracą siedlisko w Grabinie! Podejmą ostateczną decyzję, bo nie będą mieli gdzie mieszkać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula i Bartek stracą siedlisko w Grabinie! Podejmą ostateczną decyzję, bo nie będą mieli gdzie mieszkać

M jak miłość. Ula i Bartek stracą siedlisko w Grabinie! Podejmą ostateczną decyzję, bo nie będą mieli gdzie mieszkać

2021-01-19 21:45

W "M jak miłość" nastąpi dramatyczny koniec Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)? Niestety powrót Uli do Grabiny będzie związany z problemami w jakie wpakowała się w Australii. Tuż po tym jak Ula wyzna mężowi swoją tajemnicę stanie się jasne, że po tym co zrobiła nie mają niż nic. W 1559 odcinku "M jak miłość" młodzi Lisieccy zostaną bankrutami! Będą musieli sprzedać siedlisko w Grabinie i warsztat samochodowy w Jonkowie. Ale na tym nie koniec, bo niedługo potem Ula i Barek podejmą ostateczną decyzję, która zaważy na przyszłości całej rodziny!

Czy Ula i Bartek z "M jak miłość" rozstaną się i na zawsze wyjadą z Grabiny?

Bankructwo Uli i Bartka w "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu ich małżeństwa? Czarne chmury zawisną nad Lisieckimi już w 1556 odcinku "M jak miłość" kiedy Ula przyzna się Bartkowi co zrobiła w Australii. Okaże się, że zawiodła zaufanie męża. Poznała mężczyznę i wpakowała się w niezłe tarapaty, bo podejrzany nieznajomy zupełnie ją omotał. Ze łzami w oczach Ula powie, że straciła wszystko, bo źle zainwestowała ich pieniądze. A teraz będą musieli sprzedać nie tylko siedlisko w Grabinie, ale także warsztat samochodowy w Jonowie!

- Chciałam zarobić na ten cholerny VAT i odsetki… Ten facet do mnie wydzwaniał, pokazywał wyliczenia, przekonywał, że kryptowaluty to pewny zysk! Na początku wpłaciłam mu tylko trochę o dobrze szło. A potem, jak dostałam ten kredyt i przelałam całość, przyszedł kryzys, załamanie rynku i straciłam wszystko. Nie wiem, co my teraz zrobimy… Boże, naprawdę nie wiem! Będziemy musieli wszystko sprzedać. Siedlisko… i warsztat. Wszystko... - wyrzuty sumienia dobiją Ulą już w 1556 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Zbiorą im siedlisko i warsztat

Niestety w 1559 odcinku "M jak miłość" ziści się czarny scenariusz dla tej pary. Ich przyszłość stanie pod znakiem zapytania, a sprzedaż całego majątku, żeby jakoś wyjść z długów doprowadzi do tego, że między Lisieckimi zapanuje kryzys. Bartek nie będzie mógł wybaczyć Uli, że postąpiła tak bezmyślnie i nieodpowiedzialnie. Spełnią się podejrzenia Uli, że ukochany ją znienawidzi? Między nimi będzie naprawdę źle, ale nie potrwa to długo.

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1560: Bezczelna Kamila znów napadnie Kingę w jej własnym domu! Piotrek wreszcie to zakończy

Bo choć Ula i Bartek z "M jak miłość" zostaną bankrutami, a koniec siedliska będzie oznaczał dla nich także konieczność wyprowadzki z pensjonatu, to trudne przejścia umocnią ich związek. Strata wszystkiego, na co tak ciężko pracowali wcale ich nie rozdzieli. Wręcz przeciwnie, staną się sobie jeszcze bliżsi.Podejmą też decyzję o tym, że na jakiś czas wyjeżdżają z Grabiny. Niebawem w "M jak miłość" Ula i Bartek spakują plecaki i ruszą w drogę!

Bankructwo Lisieckich sprawi, że jak nigdy będą się cieszyć sobą. Znajdą więcej czasu na seks i intymne chwile tylko we dwoje. Szkoda tylko, że w "M jak miłość" przez głupotę Uli także rodzina Bartka, starszy brat Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska), zostaną bez dachu nad głową. Ale to dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w lutym.

M jak miłość odc. 1567. Ula (Iga Krefft), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: Instagram M jak miłość odc. 1567. Ula (Iga Krefft), Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze