M jak miłość. Ucieczka Lilki w nowym sezonie! Padnie ofiarą niebezpiecznej akcji kryminalnej w bistro Kingi – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ucieczka Lilki w nowym sezonie! Padnie ofiarą niebezpiecznej akcji kryminalnej w bistro Kingi – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Ucieczka Lilki w nowym sezonie! Padnie ofiarą niebezpiecznej akcji kryminalnej w bistro Kingi – ZDJĘCIA

2022-09-01 11:03

Lilka (Monika Mielnicka) ledwo wróciła do Grabiny w poprzednich odcinkach "M jak miłość", a teraz znów ucieknie? Żona Mostowiaka (Krystian Domagała) znajdzie się w koszmarnym niebezpieczeństwie. Będzie się bała, a rozpacz zamieni się w morze łez. Wygląda na to, że Lilka wpakuje się w koszmarne kłopoty, z których trudno się będzie wydostać. W "M jak miłość" po wakacjach w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) rozegra się szokująca akcja kryminalna, gdzie Lilka odegra główną rolę. Dziewczyna spróbuje uciec, a zaszokowana Zduńska dawno nie widziała takich scen w spokojnej knajpce!

Lilka padnie ofiarą bandyckiej akcji w bistro Kingi w "M jak miłość" po wakacjach! 

Lilka ledwo wróciła do Grabiny, a już wiadomo, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" rozegra się niebezpieczna akcja kryminalna, która wstrząśnie Kingą! To właśnie w bistro "Nasz Zielony Sad" rozpoczną się szokujące wydarzenia z żoną Mostowiaka w roli głównej. - Dzisiaj kręcimy sceny nie tylko w bistro, ale też tutaj obok bistro jest mieszkanie i tam się teraz dzieje akcja... Akcja kryminalna! - relacjonuje Katarzyna Cichopek z planu "M jak miłość". Podobne nagranie dodała Monika Mielnicka, która pokazała kulisy kręcenia jej ucieczki. Kinga włączy się w całą akcję i spróbuje uspokoić Lilkę. Mielnicka pokazała nawet, jak Zduńska pociesza ją, kiedy Lilka nie może opanować emocji i szlocha na całego! 

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany – ZDJĘCIA

M jak miłość. Stęsknieni Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek wrócili na plan po długiej rozłące

Co się stanie z Lilką w "M jak miłość" po wakacjach?

Lilka nie zabawi długo w przychodni w Lipnicy, gdzie początkowo dorobi jako sprzątaczka. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zdecyduje się uciec z rodzinnej miejscowości do Warszawy i koniec końców znów trafi do bistro Kingi, gdzie pracuje Ala (Alicja Ostolska), z którą kiedyś się przyjaźniła. Lilka urwała jednak wszelkie kontakty, ale jak się okazuje, Kinga i Franka (Dominika Kachlik) dadzą jej drugą szansę. Dzięki temu żona Mostowiaka znów będzie kelnerką w knajpce "Nasz Zielony Sad". Niestety relacje Katarzyny Cichopek i Moniki Mielnickiej wskazują na to, że dziewczyna przyniesie same problemy.

Skoro Lilka będzie musiała uciekać, można spekulować, że sprowadzi na siebie i innych duże niebezpieczeństwo. Kinga ulituje się nad nią, spróbuje pocieszyć, ale wydaje się, że sprawa będzie poważna. Mielnicka pokazała też na nagraniach Mateusza, więc może to właśnie zdradzony mąż pomoże jej w kłopotach. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Tajemnica dziecka Franki ujawniona w 1670 odcinku! 10-letni syn Adam to owoc transakcji

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze