M jak miłość. Trudne dzieciństwo Uli i Natalki na planie. Dopiero teraz na jaw wychodzą fakty o podejściu do dzieci!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Trudne dzieciństwo Uli i Natalki na planie. Dopiero teraz na jaw wychodzą fakty o podejściu do dzieci!

M jak miłość

M jak miłość. Trudne dzieciństwo Uli i Natalki na planie. Dopiero teraz na jaw wychodzą fakty o podejściu do dzieci!

2022-08-17 13:34

Większość aktorów chwali sobie pracę na planie "M jak miłość", ale Marcjanna Lelek, która od dziecka wcielała się w rolę Natalki Mostowiak, dopiero teraz wyznaje prawdę o niektórych tajemnicach. Okazuje się, że kręcenie serialu może być bardzo trudne i niekomfortowe z perspektywy dziecka, które nie bardzo rozumie, co się dzieje. W jednym z wywiadów gwiazda "M jak miłość" przyznała, że czasami miała duże problemy na planie "M jak miłość", co potwierdza także Iga Krefft, czyli serialowa Ula Lisiecka.

Natalka i Ula z "M jak miłość" dorastały na planie serialu 

Marcjanna Lelek dorastała na planie "M jak miłość", gdzie gra od dziecka. Natalka i Ula to adoptowane córki Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków. Niestety adopcyjna matka dziewczynek zginęła, a Marek znalazł nową miłość w osobie Ewy (Dominika Kluźniak), z którą wyjechał do Australii. Tam też obecnie przebywa Natalka, która jednak w przeciwieństwie do ojca, pojawia się w domu rodzinnym w Grabinie. Był nawet czas, że obie adopcyjne córki Mostowiaków wyjechały za granicę, ale Ula na stałe zagościła w Grabinie i mieszka wraz z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) na poddaszu rodzinnego domu. Dopiero po latach wychodzą na jaw nowe informacje na temat tego, co działo się dawno temu na planie, kiedy dziewczynki miały po kilka, kilkanaście lat. 

Sprawdź: Grał Kubę w M jak miłość, a po latach Przemysław Cypryański będzie walczył o Adrianę Kalską w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

Natalka z "M jak miłość" po latach wyznaje, co przytrafiło się jej na planie serialu

Marcjanna Lelek w wywiadzie dla "Vivy!" odpowiedziała na jedno z pytań, które akurat dotyczyło pracy na planie serialu z perspektywy dziecka. Kiedyś Iga Krefft ustosunkowała się do tego problemu, mówiąc, że w Polsce nie do końca umie się podchodzić do dziecięcych potrzeb podczas kręcenia poszczególnych scen.

- Trochę tak jest, ale myślę, że to wynika ze specyfiki szybkości pracy na planie serialu. Kiedy mamy film, mamy jeden projekt, do każdej sceny robi się próby, każdą scenę ma się wymyśloną. Wtedy przygotowuje się dziecko do tego, co jest do zrobienia. Seriale kręci się w taki sposób, że to wszystko jest na szybko i nie ma czasu tłumaczyć dzieciom, o co chodzi. Czasem byłam pogubiona, nie bardzo wiedziałam, co my kręcimy i jak to ma działać. (...) Chociaż rzeczywiście wielu reżyserów nie potrafi się dogadywać z dziećmi, do tego trzeba mieć inny rodzaj wrażliwości - wytłumaczyła aktorka w wywiadzie dla "Vivy!".

Ula i Natalka z "M jak miłość" nie miały zatem lekko jako dzieci. Niemniej jednak, obie dobrze wspominają prace przy "M jak miłość", a Iga Krefft pracuje przy nim do dziś. Marcjanna Lelek postanowiła porzucić rolę Natalki na rzecz rozwoju w kierunku reżyserii. Obecnie uczy się w Szkole Filmowej w Łodzi, ale nie wyklucza możliwości powrotu do "M jak miłość".

Przeczytaj: Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

Najnowsze