M jak miłość. Tragiczny los Majki Chojnackiej! Popełniła w życiu jeden błąd i będzie musiała za niego zapłacić - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tragiczny los Majki Chojnackiej! Popełniła w życiu jeden błąd i będzie musiała za niego zapłacić - WIDEO

M jak miłość. Tragiczny los Majki Chojnackiej! Popełniła w życiu jeden błąd i będzie musiała za niego zapłacić - WIDEO

Majka z "M jak miłość" po raz pierwszy wyznała cała prawdę na temat swojego podłego losu. W "Kulisach serialu M jak miłość" Laura Samojłowicz przyznaje, że życie bohaterki jej nie oszczędzało. Jeden jedyny błąd kosztował Majkę upadek na samo dno, uzależnieniem od narkotyków i stratę tego, co w życiu najważniejsze - wielkiej miłości. Czy wróciła po to aby ukochanego Pawła (Rafał Mroczek) odzyskać? Na pewno będzie się starała i nie ma zamiaru przebierać w środkach! Franka (Dominika Kachlik) powinna mieć się na baczności... Sprawdź co mówi na temat temat gwiazda "M jak miłość"!

Powrót Majki do "M jak miłość". Zdaniem Samojłowicz to historia o drugiej szansie! 

Majka zniknęła z "M jak miłość" 12 lat temu. Zazdrosna o przyjaźń Pawła z Magdą (Anna Mucha) dziewczyna wyjechała, zrywając wszelki kontakt z ukochanym. Zduński bardzo to przeżył - kochał Majkę, mieli nawet wziąć ślub, a w rezultacie musiał spędzić długie miesiące na długich i bezowocnych jej poszukiwaniach. 

Złamanego serca Pawła w "M jak miłość" do dziś nie może darować Majce Kinga. - Aż 12 lat temu, kiedy to wszystko minęło nie wiem! Majka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, złamała serce Pawła. Przecież oni mieli brać ślub! I nagle się pojawia...  - mówi zaniepokojona Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". 

- Powrót jest dość problematyczny i trudny, bo Maja popadła w życiu w poważne kłopoty. Ale próbuje naprawić swoje błędy, więc myślę, że to jest historia o drugiej szansie - ocenia powrót swojej bohaterki do serialu Laura Samojłowicz w "Kulisach M jak miłość". 

Co na to wszystko Paweł, dawny narzeczony Majki, a dziś Franki w "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!
M jak miłość, Majka (Laura Samojłowicz) sprzed lat

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, Majka (Laura Samojłowicz) sprzed lat

- I znowu możemy się spotkać na planie, a mój bohater ma szanse wrócić do emocji, które towarzyszyły mu dawno temu - mówi z tajemniczym uśmiechem Rafał Mroczek. W tym odcinku "Kulis M jak miłość" sceny z planu serialu poprzetykane są migawkami z pięknej, szczęśliwej miłości Majki i Zduńskiego. Czyżby produkcja "M jak miłość" podpowiadała, że ta historia może się powtórzyć?

- Laura znowu coś namiesza w wątku Pawła. Oj, będzie się działo! - zdradza Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska w "Kulisach M jak miłość". 

- Popełniłam w życiu błąd i do dziś za niego płacę - mówiła Majka France w 1597 odcinku "M jak miłość". 

- Majka przyszła załatwić stare, nierozwiązane sprawy, niezamknięte sprawy - wtóruje koleżance z planu serialowy Paweł w "Kulisach M jak miłość". 

W najtrudniejszej sytuacji w tym wszystkim w "M jak miłość" zdaje się być Franka. Narzeczona Pawła ma wielkie serce, więc  nie tylko karmi głodną dziewczynę, ale też otwiera przed nią szeroko drzwi do bistro Kingi, a nawet do swojego domu! W dodatku długo mnie ma pojęcia z kim tak naprawdę ma do czynienia...  

- Franka wyciąga pomocną dłoń do Majki nie wiedząc kim rzeczywiście jest - komentuje Mroczek w "Kulisach M jak miłość"

- Dostałam w życiu po dupie, ty jednak potraktowałaś mnie po ludzku - Majka dziękując France za pomoc w "M jak miłość". 

Czy jednak współczucie i dobroć Franki nie okażą się jej życiowym błędem? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński sfałszuje badania DNA i tak załatwi Łukasza. Uwierzy, że nie jest ojcem dziecka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1604: Franka przyłapie Majkę i Pawła! Zduński nie uniknie dawnej miłości

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1604: Franka przyłapie Majkę i Pawła! Zduński nie uniknie dawnej miłości
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze