M jak miłość. Tragedia u Chodakowskich. Aneta i Olek przeżyją koszmarne chwile przez jedną osobę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Tragedia u Chodakowskich. Aneta i Olek przeżyją koszmarne chwile przez jedną osobę

M jak miłość. Tragedia u Chodakowskich. Aneta i Olek przeżyją koszmarne chwile przez jedną osobę

2022-06-29 8:45

Tragedia u Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość"! Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) ledwo pozbierają się po tym, co spotka ich w Wiedniu, gdzie nie będą w stanie otrzymać żadnej pomocy od bliskich. Szybko okaże się, że życie za granicą z małym synkiem Borysem to pomyłka, a oni nie mają żadnego wsparcia. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Olek poinformuje teściową (Hanna Śleszyńska) jak u nich jest źle, jak cierpią i nie mogą poradzić sobie z problemami. Szokujące wyznanie wstrząśnie rodziną.

Aneta i Olek przeżyją koszmar w "M jak miłość" po wakacjach! Chodakowscy zostaną w Wiedniu bez żadnej pomocy i w końcu nie wytrzymają 

Życie Chodakowskich mocno zmieni się w "M jak miłość" po wakacjach 2022 i wiadomo już, że nie chodzi o przeprowadzkę do Polski, a o trudne chwile w Wiedniu, gdzie Olek robi karierę, a Aneta opiekuje się Boryskiem. Nikt z rodziny nie ma pojęcia, jak naprawdę wygląda życie lekarzy za granicą, a prawda wyjdzie na jaw dopiero w jedynym z odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2022.

Już wcześniej pojawiały się sygnały, że pierwsze dziecko Chodakowskich jest marudne i potrzebuje bardzo dużo uwagi, ale tym razem wszystko nabierze tempa. Borys da rodzicom popalić, Aneta i Olek nie zmrużą oczu, będą bezradni wobec płaczu synka, a sami staną się sfrustrowani i przemęczeni. Ich los w pewnym momencie się jednak odmieni, o czym Olek poinformuje teściową telefonicznie. 

Przeczytaj: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

- No i jak tam Borysek? Daje wam mocno popalić? – cytuje pytanie portal światseriali.pl, kiedy to lekarz i Iwona zadzwonią do siebie, by zdać relację co słychać. Właśnie wtedy w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Olek poinformuje teściową, że sytuacja się uspokaja. - No właśnie, wyobraź sobie, że stał się cud i Borys zaczął już przesypiać całe noce! – zacznie opowiadać Chodakowski i nie ukryje tonu ulgi, że koszmar prawdopodobnie ma już za sobą. - Uff, to chyba i wy wreszcie odsapnęliście… - seniorka ucieszy się na lepsze wieści zza granicy. - Tak, przestaliśmy w końcu funkcjonować w trybie zombie. Zaczynamy trochę bardziej przypominać ludzi i nawet udało mi się artykuł napisać, właśnie kończę – oznajmi Olek z ulgą.

Życie Chodakowskich w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 bardzo się zmieni, a synek pochłonie całą ich uwagę. Na szczęście oboje przeprowadzą się w końcu do Polski, gdzie będą mogli liczyć na wsparcie Iwony, Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Rodzina pomoże im wykaraskać się z kłopotów, by wreszcie mogli normalnie funkcjonować. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze