M jak miłość

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo - WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach na Frankę (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) spadnie nowy cios. Wszystko wydarzy się, kiedy Zduńscy wyjadą do siedliska Magdy (Anna Mucha) na romantyczny, rodzinny wypad. Będą z nimi także Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza), ale sielankę przerwie brutalny atak zboczeńca. A to jeszcze nie wszystko, co może spotkać tę wspaniałą parę po wakacjach w "M jak miłość". Niepokojące wieści są takie, że Paweł może znów zostać sam... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Frankę i Pawła dopadnie kolejna klęska. Czy tym razem przetrwają?

Na planie "M jak miłość" aktualnie nagrywane są nowe zdjęcia do scen, które zobaczymy po wakacjach. Nagrania odbywają się w siedlisku Magdy, dokąd przyjadą Franka z Pawłem. Po jakimś czasie dołączą też Basia i Jasiek i wszystko zapowiada się na niezwykle udany, rodzinny wypad, ale jak to często bywa, zostanie to przerwane przez brutalne wydarzenie. Jakie będą tego skutki? Rafał Mroczek ujawnił trochę za dużo! 

W 1750 odcinku "M jak miłość" w siedlisku pojawi się także matka Jaśka, Dagmara. Kobieta będzie uciekała przed Igorem, mężem zboczeńcem gwałcicielem. Niestety dopadnie ją w towarzystwie Zduńskich i zaatakuje! Jaka będzie reakcja Pawła?

Zduński w "M jak miłość" rzuci się oczywiście do bójki i wywiąże się z tego niezła afera. Zrobi się tak niebezpiecznie, że Franka wezwie policję, a na miejscu zdarzenia pojawi się na pewno Rafał (Jakub Kucner). Czy Paweł będzie miał kolejne konflikty z prawem?

To jednak wszystko "nic" wobec szokujących wieści na temat Franki. Okazuje się, że ukochana żona Pawła może zniknąć z serialu! Dominika Kachlik właśnie pochwaliła się swoimi sukcesami w Hollywood. Czy Zduński znów zostanie sam?

Nie przegap: M jak miłość. Fani oburzeni ciążą Basi! Córka Marysi i Artura ma dopiero 14 lat

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Najnowsze