M jak miłość: Tomek do Agnieszki mówi KOCHANIE

2011-09-28 14:00 Agnieszka Tomczak

W najbliższych odcinkach „M jak miłość” Tomek troskliwie będzie opiekował się Agnieszką. Czas, który powinien spędzić z rodziną, poświęci, żeby pocieszyć załamaną przyjaciółkę. Czy Olszewska wykorzysta sytuację i uwiedzie dawnego kochanka?

Tomek (Andrzej Młynarczyk 31 l.) i Agnieszka (Magdalena Walach, 35 l.) byli nierozłączni. Już w liceum łączyło ich bardzo silne uczucie. Kiedy Olszewska przyjechała do Warszawy i spotkała Chodakowskiego... wspomnienia ożyły. Mimo, że Tomek założył rodzinę z Małgosią (Joanna Koroniewska, 31 l.), dużo czasu poświęca przyjaciółce.

Patrz też: M jak miłość w październiku: Agnieszka WYZNA, kto jest ojcem jej dziecka

Gdy Agnieszka trafiła do szpitala, Tomek był pierwszą osobą, do której zadzwoniła. Nie musiała długo czekać na jego przybycie. Wie, że w trudnych chwilach zawsze może liczyć na jego pomoc. Troska z jaką opiekuje się przyjaciółką, daje powody, by sądzić, że dawne uczucie nadal się tli. Czy Agnieszka wykorzysta sytuację i uwiedzie Tomka?

Tomek zaniedbuje Małgosię

Agnieszka jest załamana. W szpitalu lekarze będą walczyć, by utrzymać jej zagrożoną ciążę. W tych dramatycznych chwilach, będzie przy niej Tomek. Mężczyzna zdaje sobie jednak sprawę, że zaniedbuje Małgosię, ale nie potrafi zostawić przyjaciółki. Będzie ją namawiał, żeby powiedziała ojcu dziecka, o ciąży.

Przeczytaj koniecznie: Na Wspólnej: Weronika WRESZCIE powie mężowi, że ZDRADZIŁA GO!

- Pamiętam, co mi dzisiaj powiedziałaś, ale może. Czy w tej sytuacji nie powinnaś powiadomić. Ojca dziecka?
- Nie płacz. Nie powinnaś się denerwować.
- No, proszę cię, kochanie.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial M jak miłość?

Czy Agnieszka powie Andrzejowi (Krystian Wieczorek, 36 l.), że jest z nim w ciąży? A może wykorzysta sytuację i uwiedzie Tomka, który od jakiegoś czasu nie potrafi porozumieć się z żoną? To wszystko w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

Najnowsze