M jak miłość

M jak miłość. To Rotkiewicz raz na zawsze wygoni Julię z serialu! Psychopatka nie będzie miała już dokąd wracać po kompromitacji

Fani "M jak miłość" są pełni najgorszych przeczuć odnośnie Julii Malickiej (Marta Chodorowska). Wprawdzie jest już pewne, że psychopatka zostanie złapana, a jej miejsce pobytu odkryje detektyw Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Ale Budzyński (Krystian Wieczorek) natychmiast poleci do Włoch, gdzie wybaczy rzekomej kochance wszystkie winy! Na szczęście w "M jak miłość" jest jeszcze szef psychopatki, mecenas Rotkiewicz (Aleksandar Milicević). On nie będzie czekał, co się z Julią stanie, tylko jednym ruchem się jej pozbędzie! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Rotkiewicz przepędzi psychopatkę Julię z serialu!

W 1750 odcinku "M jak miłość" dojdzie do pierwszego spotkania Andrzeja i Julii po jej ucieczce. Kiedy Marcin ustali prawdziwe miejsce pobytu rzekomej ofiary mordu, Budzyński natychmiast tam poleci. Rozmowa nie będzie przebiegała w miłej atmosferze. Malicka będzie musiała się przyznać do spisku przeciwko Andrzejowi, a on zdecydować, co z tym zrobi. Niestety, Budzyński podejmie fatalną decyzję i wszystko Julii wybaczy. Na szczęście w "M jak miłość" jest jeszcze Rotkiewicz!

Już w 1749 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz zatrudni w kancelarii nową prawniczkę na miejsce Julii. Stanie się to jeszcze przed spotkaniem Budzyńskiego i Malickiej. Najwyraźniej szef Julii nie będzie zważał na to, czy Julia pójdzie siedzieć, czy trafi do psychiatryka, a może po prostu zechce wrócić jak gdyby nigdy nic do pracy. On za nią podejmie męską decyzję!

Sylwia w 1749 odcinku "M jak miłość" rzuci się z pretensjami na szefa, że krzywdzi jej przyjaciółkę, Rotkiewicz nie będzie się patyczkował. W końcu to jego kancelaria i on nie może sobie pozwolić na to, aby reprezentowała go osoba skompromitowana.

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u, co się stanie z Julią w serialu, kiedy wreszcie się odnajdzie, pojawiły się pełne obaw, ale i częściowo nadziei komentarze. 

- Będzie szantażować Andrzeja....

- Ludzie nie chcą jej oglądać, a ona dalej będzie w serialu. Dla kogo jest ten serial? Dla widzów , czy scenarzystów?

- Powinna zniknąć z serialu, ale znając produkcję dalej będą nas katować tą postacią

- Niech zniknie z serialu już patrzeć na nią nie można manipulantka 🙂

- Mam po dziurki w nosie tej postaci Powinna zniknąć i to jak najszybciej

- Zobaczymy sama jestem ciekawa co się stanie

- Pójdzie do wariatkowa się leczyć?

- Pójdzie siedzieć

- Zniknie z serialu

- Zniknie wreszcie z serialu

Jeżeli Rotkiewicz w "M jak miłość" nie wpuści już do kancelarii Malickiej nie do końca wiadomo, co miałaby robić. Tak więc trzeba chyba trzymać kciuki za powodzenie misji szefa Julii i Sylwii...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1746: Szokująca wizyta w domu Mostowiaków! Marysia pozna prawdę od Natalki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze