M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Szokująca wizyta w domu Mostowiaków! Marysia pozna prawdę od Natalki - ZDJĘCIA

W 1746 odcinku "M jak miłość" u Mostowiaków zjawi się tajemniczy gość. Pierwsza tajemnicze stukoty na strychu w środku nocy usłyszy Barbara (Teresa Lipowska), która przerażona przybiegnie do dzieci po pomoc. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) pójdą sprawdzić, co się dzieje i będą w szoku, kiedy prawda wyjdzie na jaw. Okazuje się, ze Rogowską wcześniej poinformuje o tym, co się stało Natalka (Marcjanna Lelek), ale kiedy zobaczy to na własne oczy, trudno będzie jej uwierzyć. Czy niespodziewany gość w 1746 odcinku "M jak miłość" wywróci życie Mostowiaków do góry nogami? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Marysia przekaże Barbarze smutne wieści z Australii. W ten sposób dowiemy się, że Ula i Bartek rozstali się definitywnie i rozjechali, każde w swoją stronę. Lisiecka wywiezie Kalinkę (Oliwia Kępka) do innego miasta, a jej mąż zaginie. Mostowiakowa i Rogowska zaczną się bardzo martwić o Bartka, zaczną więc do niego dzwonić i pisać sms-y. Niestety Lisiecki nie da znaku życia. 

- Po rozstaniu Ula z Kalinką wyjechała do innego miasta. Bartek też gdzieś wyjechał, nie ma z nim kontaktu - przekaże Marysia Barbarze.  

Tymczasem w nocy w 1746 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków Barbara usłyszy dziwne hałasy, które będą dochodziły ze strychu. - Słuchajcie, ktoś jest na strychu! Słyszałam jakieś hałasy! Marysia z Arturem, także "z duszą na ramieniu" udadzą się na górę i wtedy zobaczą niespodziewanego gościa.   

- Bartek? - zdziwi się Artur na widok intruza. 

- O mój Boże...- westchnie tylko Marysia. 

- Tak, cześć... My z Ulą...

- Tak, tak wiemy, Natalka mówiła... Wiesz, martwiliśmy się o ciebie... Pisałam i dzwoniła, ale najważniejsze, że nic ci nie jest... - w końcu Rogowska przemówi. 

- Ale co się z tobą działo, chłopie? Kiedy wróciłeś? - zapyta trzeźwo Artur. 

- Mógłbym wam opowiedzieć wszystko jutro? Chyba jestem trochę zmęczony po podróży i chyba musze pobyć trochę sam...

Nie przegap: M jak miłość. Piotrek po zawale rzuci posadę prawnika w kancelarii Budzyńskiego?! Zduński zacznie pracować dla żony – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Piotrek po zawale rzuci pracę prawnika?! Zduński zacnie pracować dla żony
Najnowsze