M jak miłość

M jak miłość. Ten związek nie skończy się zdradą! Nareszcie fani będą mieli komu kibicować - ZDJĘCIA, WIDEO

Dobra nowina z "M jak miłość"! Jest jeden związek, o którym wiadomo, że nie rozpadnie się z powodu zdrady. I choć w 1733 odcinku serii Piotrek (Marcin Mroczek) odniesie mylne wrażenie, że Anita (Melania Grzesiewicz) przespała się z Wernerem (Jacek Kopczyński), całe nieporozumienie szybko się wyjaśni. Jak twierdzą gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" Anita i Kamil (Marcin Bosak), to zaprawiona w bojach para po przejściach, która jako jedyna ma szansę przetrwać w serialu bez większych zawirowań! Czy to właśnie oni staną się nową ulubioną parą fanów sagi rodu Mostowiaków? Sprawdź, co mówią gwiazdy na WIDEO i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Anita i Kamil nową ulubioną parą fanów?

W "M jak miłość" ostatnio gęsto jest od zdrad. Zaczęło się w ubiegłym sezonie od nocy Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska) na konferencji we Wrocławiu. W 2023 roku Iza (Adriana Kalska) zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński) i zamierza dla kochanka porzucić nawet dzieci. Fani serialu piszą, że już nie mogą na to patrzeć. Mamy dla wszystkich dobrą nowinę: jest para, w której zdrady nie będzie! 

Anita i Kamil poznali się w "M jak miłość" w kancelarii i ich początki nie należały do łatwych. Gryc od zawsze był lekkoduchem, który wzdychał do Magdy, a na boku wciąż "kręcił" jakiś nowy romans. Ale Anita po prostu się w nim zakochała i dla niego odrzuciła dobrą ofertę pracy w Trójmieście. Związek tej pary przypieczętowało pojawienie się Poli. Córka Kamila i jego ukochana sprawiły, że nareszcie dorósł!

- U Anity i Kamila miłość kwitnie - zapewnia Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość". - Na czym polega wyjątkowość tej pary?

- Oboje są doświadczeni przez życie, Kamil bardziej - ocenia Jacek Kopczyński w "Kulisach M jak miłość". - Oboje więc szukają takiego ustatkowania. I to, jak myślę jest kluczem do sukcesu!

- Kamil jest porywczy, taki bardzo charakterny - mówi o swoim serialowym ukochanym Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". - Anita jest dla niego takim balsamem, który trochę uspokaja go. To wszystko mięknie pod wpływem Anity, która jest spokojna, opanowana.. Może on po prostu dodał jej czegoś, czego ona nie miała, ona dala jemu coś, czego on potrzebował i tak to zafunkcjonowało. Wszystko się dobrze składa, jak puzzle - chwali związek swojej bohaterki Grzesiewicz.  

- Anita i Kamil to jest taka para, która ma wspólne poczucie humoru na własny temat - zdradza serialowy Kamil w "Kulisach M jak miłość". - Kamil, dzięki tej relacji zyskał dystans do siebie, to poczucie humoru jakoś rozgościło się w ich życiu i sobie fajnie razem idą...

Czy śmiech, identyczne wartości i Pola wystarczą Kamilowi i Anicie w "M jak miłość" na całe życie? Przekonamy się w kolejnych odcinkach, ale może być spokojni, że choć parę może jeszcze nie raz dosięgnie jakieś nieszczęście, oni to przetrwają.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1732: Iza rozstanie się z Radkiem! Kochanek wpadnie we wściekłość i nie pozwoli jej odejść - WIDEO

M jak miłość. Zdrada Anity? Piotrek zobaczy ukochaną Kamila z Adamem w intymnej sytuacji!
Najnowsze