M jak miłość

M jak miłość. Tego o Radku nikt nie wiedział! Wydało się co się kryje kochanek Izy - ZDJĘCIA

O Radku z "M jak miłość" na jaw wyszły nowe fakty! Kochanek Izy (Adriana Kalska) nie przypadł do gustu widzom sagi rodu Mostowiaków. Nic dziwnego - facet pojawił się znikąd i rozbił cudowne małżeństwo Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość". Jednak grający go Philippe Tłokiński nic sobie z tego nie robi, bo dzięki tej roli zaczął już międzynarodową karierę. Jak do tego doszedł w tak krótkim czasie? Na jaw wyszły nowe fakty!

Tak Radek z M jak miłość robi karierę! Tego nikt o nim nie wiedział

Radka fani "M jak miłość" fani serialu szczerze nienawidzą, podobnie, jak Julii, która prawie doprowadziła do rozwodu Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Asystent Izy pojawił się znikąd w "Gazecie Gródka" i dosłownie omamił żonę Marcina. Chodakowska nie tylko poszła z nim do łóżka, ale po prostu zakochała się i jest gotowa rzucić dla niego rodzinę. W nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków Iza i Marcin spotkają się na rozprawie rozwodowej, choć tak do końca nie jest pewne, czy do rozwodu dojdzie.

Tłokiński zapewne nie pogra długo w nowym sezonie "M jak miłość" bo widzowie twierdzą, że nie mogą na niego patrzeć. Jednak aktor nie narzeka na brak innych propozycji, a wręcz rozpoczął już karierę w zagranicznych produkcjach. Jak osiągnął taki sukces w tak krótkim czasie? 

Nowe fakty na temat pracy Radka z "M jak miłość" zdradził jego kolega aktor. Na oficjalnym profilu Tłokińskiego na Instagramie pojawił się krótki filmik, na którym wszystko jest jasno powiedziane!

Philippe Tłokiński twierdzi, że jak się powtórzy tekst 100 razy to już jest dobrze zapamiętany – zdradził aktor Adam Fidusiewicz na profilu Radka z "M jak miłość" na Instagramie - 200, to jest opanowany do perfekcji. Swój na razie pojechałem 25 razy i nie mam siły. Jak ty to robisz, że powtarzasz tekst 100 razy?

Nie przegap: Szok w M jak miłość! Rozwód Marcina i Izy nie jest jeszcze przesądzony. Po stronie Chodakowskiej stanie ważna osoba z rodziny! - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze