M jak miłość. Tego o córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! 5-letnia Maja zmieni się nie do poznania w nowym sezonie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Tego o córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! 5-letnia Maja zmieni się nie do poznania w nowym sezonie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tego o córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! 5-letnia Maja zmieni się nie do poznania w nowym sezonie - ZDJĘCIA

2022-07-16 21:28

Tego widzowie "M jak miłość" nie wiedzą! 5-letnia Maja (Laura Jankowska), córeczka Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) wygląda jak aniołek i jest bardzo niepozorna, ale czy taka jest prawda? Chodakowska zdradza, jaka naprawdę jest jej serialowa córeczka i wyszło na jaw, że sporo nie wiemy o siostrze Szymka (Staś Szczypiński). W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" dzieci Izy i Marcina znów dostarczą rodzicom wrażeń, a Adriana Kalska zdradza nowe fakty o Mai. Dziewczynka nie jest taka, jak można się spodziewać.

Widzowie "M jak miłość" uwielbiają Maję i Szymka. Czego nie wiesz o dzieciach Chodakowskich?!

Maja i Szymek dodają energii i humoru w domu Izy i Marcina. Zeszły sezon udowodnił, że bez nich nic nie byłoby takie samo, bo dzieciaki odegrały dużą rolę w życiu Chodakowskich i nie tylko. Przypomnijmy, że Iza i Marcin powiększyli na jakiś czas swoją rodzinę, bo przygarnęli do domu koleżankę Szymka - Amelkę (Ninel Kos) i jej siostrzyczkę Hanię (Marta Stefaniak). Wszystko przez to, że ich mama Monika (Joanna Niemirska) walczyła z podłym mężem bandytą, który zagrażał rodzinie. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Marcin i Olewicz (Tomasz Dedek) załatwią złoczyńcę, a Monika odzyska spokój i opiekę nad dziewczynkami. Jak się okazuje, widzowie "M jak miłość" jeszcze sporo nie wiedzą o Mai i Szymku, a Kalska zdradza sekret. 

Sprawdź: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

5-letania Maja z "M jak miłość" wygląda jak aniołek, a niezły z niej ancymonek! 

Adriana Kalska pochwaliła się zdjęciem z planu "M jak miłość", które można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ. Pozuje z serialowymi dziećmi, więc na pewno Maja i Szymek nadal będą odgrywać sporą rolę w wątku Chodakowskich. Trudno żeby było inaczej, skoro Iza i Marcin kochają urwisy nad życie. Co ciekawe, Maja zawsze pozostaje "w cieniu" Szymka, bo to on zdecydowanie więcej odzywa się i wygłupia, a dziewczynka wydawała się raczej nieśmiała. Nic bardziej mylnego, bo sama Adriana Kalska wyznała, że niezły z niej urwisek!

- Niech was nie zwiedzie ta słodka buźka, to niezły ancymon jest haha :D Uwielbiam - napisała gwiazda "M jak miłość", a Maja faktycznie pozuje jak aniołek. Najwidoczniej na planie jest nieco inaczej, a Laura Jankowska dokazuje.

Dzieci Chodakowskich zmienią się w "M jak miłość" po wakacjach

Maja i Szymek z "M jak miłość" nieźle wyrośli! Na zdjęciach Kalskiej można dostrzec, że Laura Jankowska i Staś Szczypiński podrośli przez wakacje i są zdecydowanie więksi niż w odcinkach sprzed przerwy wakacyjnej. Maja i Szymek też się zatem zmienią, ale na pewno pozostaną zabawni i rozczulający jak do tej pory. 

Przeczytaj: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

Ostatnie sceny w M jak miłość. Tak skończy się wątek Anety i Aleksandry w nowym sezonie
Najnowsze