M jak miłość

M jak miłość. Tak zmienili się Kinga i Piotrek od dnia ślubu. Unikalne ZDJĘCIA zdradzają całą prawdę

Tak w "M jak miłość" zmienili się Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) od dnia swojego ślubu! To wielkie wydarzenie miało miejsce w 725 odcinku sagi rodu Mostowiaków i płakała na nim cała Polska. Dziś Kinga i Piotrek nadal są przykładnym małżeństwem i rodzicami czwórki dzieci, a Zduński jest szanowanym powszechnie mecenasem w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński). Los nie szczędził małżonkom Zduńskim w "M jak miłość" dramatów i nagłych zwrotów akcji. Jak Kinga i Piotrek zmienili się przez te lata? Zobacz TO w GALERII UNIKALNYCH ZDJĘĆ!

M jak miłość. Taki Kinga i Piotrek zmienili się od dnia swojego ślubu w 725 odcinku serialu!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się piękny film WIDEO z planu serialu. Głównymi bohaterami są Kinga i Piotrek i ich dom na Deszczowej. Wokół Zduńskich zebrała się rodzina i przyjaciele, a co najważniejsze w tym ogrodzie kwitnie miłość! Nowy sezon serialu zacznie się od zawału Piotrka, po którym mąż Kingi ledwo uniknie śmierci. To będzie przełom w życiu Zduńskich i na razie zapowiada się, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. To być może czas, aby przypomnieć sobie jak to się zaczęło!

Historia Piotrka i Kingi w "M jak miłość" zaczęła się trochę jak w klasycznym dramacie "Romeo i Julia". Zakochali się w sobie w liceum, ale rodzice Kingi nie zaakceptowali chłopaka z uboższej rodziny. Na szczęście Zduńscy szybko polubili ukochaną syna, więc ostatecznie miłość zwyciężyła. 

W 725 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek stanęli na ślubnym kobiercu i na tych scenach płakała cała Polska - przypomnij sobie, jak to wyglądało w GALERII ZDJĘĆ! Później na świat zaczęły przychodzić kolejne dzieci Zduńskich, najpierw Lenka (Marysia Głowacka/Olga Cybińska), później Misiek (Olek Bożyk), aż w końcu bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka). 

Kinga i Piotrek po dziś dzień tworzą w "M jak miłość" bardzo udane małżeństwo, dla którego priorytetem jest rodzina. Zduński jest także szanowanym prawnikiem, a jego żona założyła słynne bistro, które dziś prowadzi jej szwagierka Franka (Dominika Kachlik). 

Trzeba przyznać, że czas obszedł się z Kingą i Piotrkiem z "M jak miłość" łaskawie. Pani Zduńska dziś promienieje szczęściem podobnie, jak na ZDJĘCIACH z casu ślubu. Piotrkowi przybyły okulary, ale na szczęście nie zmaga się np. z nadmiarem kilogramów. Jedyne, co z wiekiem odezwało się, to "spadek" po ojcu Krzysztofie (Cezary Morawski) w postaci choroby wieńcowej. Jak rozkwitnie miłość Kingi i Piotrka na nowo przekonamy się zaraz po wakacjach 2023!

Nie przegap: M jak miłość. Tego o Radku nikt nie wiedział! Wydało się co się kryje kochanek Izy - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze