M jak miłość

M jak miłość. Tak teraz wygląda Wojtek! Syn Małgosi i Tomka zmienił się nie do poznania. Takiego Feliksa Mateckiego jeszcze nie wiedzieliście - ZDJĘCIA

Wojtek z "M jak miłość" musiał zniknąć, bo jego przybrana mama Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) straciła rolę w serialu. Feliks Matecki z dnia na dzień zszedł z planu i już nikt o nim nie wspomina. Ale grający Wojtka młody aktor doskonale sobie radzi poza planem "M jak miłość"! W dodatku mały Wojtuś wyrósł na niezłego przystojniaka. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ, jak teraz wygląda i co robi syn Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)!

Wojtek z M jak miłość przeszedł totalną metamorfozę! Musisz TO zobaczyć

Dzieci z "M jak miłość" w naturalny sposób dorastają razem z serialem. Dziś możemy jeszcze czasem oglądać Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), ale pozostali "wykruszają się" powoli z serialu. Odejście Wojtka miało nagły i dramatyczny charakter. Grająca Joasię Kurdej-Szatan wkurzyła władze TVP i z dnia na dzień wyleciała z sagi rodu Mostowiaków. I tak Wojtek po raz drugi w serialowym życiu został sierotą, a młodziutki aktor pożegnał się z planem. 

Feliks Matecki nie próżnuje poza planem "M jak miłość". Po odejściu z sagi rodu Mostowiaków młody gwiazdor zagrał w filmach: "Orlęta. Grodno 39" i "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Teraz na jaw wyszło coś jeszcze!

Wojtek z "M jak miłość" jest dziś wokalistą grunge-owego zespołu, w którym jego brat Wicek gra na gitarze. Na ZDJĘCIACH z koncertu aż trudno rozpoznać, że to ten sam chłopczyk, który dorastał w serialu! Niezły z niego teraz przystojniak, prawda? 

Gwiazdy, które wychowały się na M jak miłość. Serial otworzył im drogę do kariery
Listen on Spreaker.
Najnowsze