M jak miłość

M jak miłość. Tak teraz wygląda rodzony syn Andrzeja Budzyńskiego! Szczęka opada! Podobny do matki? - ZDJĘCIA

2024-04-21 9:27

Mało kto pamięta, że Andrzej w "M jak miłość" ma syna! Chłopak ma na imię Piotrek (Hubert Zduniak) i jest owocem miłości Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Edyty (Ewa Bukowska). Związek zakochanych nie przetrwał, ale ich syn wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Aż trudno uwierzyć, że ten "pulchny" maluch zamienił się w takie "ciacho"! Ciekawostką jest fakt, że Zduniak prywatnie jest synem Dominiki Ostałowskiej, która w "M jak miłość" gra Martę, pierwszą żonę Andrzeja. Czy dorosły Piotrek Budzyński wdał się w piękną mamę, czy upodobnił do przystojnego taty? Zobacz i oceń w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tak zmienił się syn Andrzeja Budzyńskiego. Co za przystojniak!

Andrzej w "M jak miłość" ma nieślubnego syna, Piotrka. Chłopak jest owocem związku prawnika z piękną Edytą i choć miłość nie przetrwała, syn wyrósł na wielką chwałę rodziców! Piotruś pojawił się w serialu na krótko i przez lata nie było żadnej wzmianki o tym, jak żyje, co robi. Można nawet powiedzieć, że rodzony syn Andrzeja został przez scenarzystów zapomniany. A warto byłoby pokazać w telewizji, jak ten "pulchny maluch" zmienił się w przystojniaka, jakich mało!

Co ciekawe, Andrzej w "M jak miłość" dowiedział się, że jest ojcem Piotrka i poznał syna w czasie kiedy był mężem Marty. A, że Dominika Ostałowska prywatnie jest matką Zduniaka, można spokojnie powiedzieć, że "wszystko zostało w rodzinie". Aktor bardzo się zmienił przez te lata i bardzo wyprzystojniał, może spokojnie zostać "łamaczem" kobiecych serc!  

Syn Budzyńskiego z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie zamieścił serię ZDJĘĆ, na których pozuje z papierosem i bez, zarzuca grzywą długich włosów i patrzy w obiektyw mrocznym spojrzeniem mężczyzny "skomplikowanego". Kobiety kochają takich przystojniaków!  

W "M jak miłość" nie zanosi się na to, aby Piotrek miał jakkolwiek pojawić się w serialu. Budzyńscy wychowali Anię (Gabriela Świerczyńska) i Łukasza (Jakub Józefowicz) - córkę i syna Marty - z poprzedniego małżeństwa oraz Maćka (Franciszek Przanowski), chłopca adoptowanego przez Magdę (Anna Mucha) i Olka (Murycy Popiel). Teraz opiekują się Nadią (Mira Fareniuk), małą uciekinierką z ogarniętej wojną Ukrainy. Prywatnie Zduniak pasjonuje się muzyką i być może temu poświęci swoje dorosłe życie?

Listen on Spreaker.
Najnowsze