M jak miłość

M jak miłość. Tak teraz wygląda kochanka Pawła Zduńskiego! Joanna Sydor wróci do roli Teresy? - ZDJĘCIA

Teresa w "M jak miłość" była pierwszą kochanką Pawła. Wielka miłość wybuchła z taką mocą, że pani Makowska rzuciła dla młodszego Zduńskiego swojego męża! Później sprawy się pokomplikowały, bo Teresa zostawiła Pawła dla kolejnego mężczyzny, za którego później wyszła za mąż. Joanna Sydor grała Makowską-Jakubczyk 3 lata, do 2006 roku. Wtedy odeszła z serialu, aby na chwilę w 2017 roku wrócić do "M jak miłość" i ogrzać serce Pawła. Potem gwiazda całkiem porzuciła aktorstwo. Zobacz jak teraz wygląda dawna ukochana Pawła w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Pierwsza kochanka Pawła zmieniła się nie do poznania! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Teresa w "M jak miłość" pojawiła się w serialu w 2003. Makowska rzuciła na kolana Pawła, ale i dla niego rozwiodła się z mężem Tadeuszem. Teresa okazała się dawną znajomą Marty i dzięki niej odnalazła się w gronie Mostowiaków. Teresa z pewnością była pierwszą miłością dużo młodszego Zduńskiego. Ale niestety i jemu załamała serce, rzucając go dla przyszłego małżonka, Fani uwielbiali postać Teresy, ale gwiazda po trzech latach postanowiła rozstać się z produkcją i skupić się na dalszym rozwoju kariery. Do rodziny Mostowiaków powróciła jednak w 2017 roku, lecz tuż przed wybuchem pandemii, aby w w 2019 roku na dobre zniknąć z ekranów. Co teraz robi i jak wygląda Joanna Sydor?

Po odejściu z "M jak miłość" Sydor długo szukała stałego zajęcia. Niestety nigdy już nie zabłysnęła na ekranie tak jasno, jak Teresa Makowska-Jakubczyk, ukochana Zduńskiego. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" całkiem porzuciła aktorstwo na rzecz swojego drugiego zawodu. Aktualnie Joanna Sydor dekoruje wnętrza domów. Dziś 48-latka  jest związana ze światem show biznesu sporadycznie pojawiając się na ekranie (jak np. w serialu "Na Wspólnej) i na branżowych imprezach. Zobacz, jak zmieniła się kobieta, która złamała serce Pawła Zduńskiego w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Totalna metamorfoza Marty z M jak miłość! W wyglądzie Dominiki Ostałowskiej uwagę przykuwa jeden szczegół ! Będzie nowy romans?-ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany