M jak miłość

M jak miłość. Tak kiedyś wyglądała Dorota! Iwona Rejzner była gwiazdą Pytania na śniadanie - ZDJĘCIA

2024-07-11 8:39

Iwona Rejzner jako Dorota Kawecka z "M jak miłość" w krótkim czasie podbiła serca widzów! Wystarczył niespełna rok, by milionerka z Grabiny, która rozkochała w sobie Bartka Lisieckiego (Arkadiusz Smoleński), stała się jedną z bardziej lubianych bohaterek serialu. Dla 43-letniej aktorki rola w "M jak miłość" stała się przepustką do popularności i jest kolejnym krokiem w karierze. Kiedyś Rejzner była gwiazdą "Pytania na śniadanie", pracowała też jako prezenterka w programach rozrywkowych. Zobacz ZDJĘCIA jak przed laty wyglądała Dorota z "M jak miłość".

Iwona Rejzner w obsadzie "M jak miłość" od października! Dołączyła też do nowej czołówki

Dorota z "M jak miłość", którą od kilku miesięcy gra Iwona Rejzner, to bohaterka wzbudzające skrajne emocje! Pewna siebie, ambitna milionerka z Grabiny, która może się pochwalić nie tylko pokaźnym majątkiem, ale i luksusową willą we wsi Mostowiaków, od początku wywoływała sensację. To u boku Doroty samotny, skrzywdzony przez Ulę (Iga Krefft) Bartek stanął na nogi, bo Kawecka wyciągnęła do niego rękę, gdy najbardziej tego potrzebował. Biznesowy układ Doroty i Bartka, który polegał na tym, że Lisiecki ma udawać kochanka milionerki, a ona w zamian da mu pieniądze na adwokata, by rozwiódł się z Ulą, szybko przerodził się w prawdziwą miłość.

Związek Doroty i Bartka w nowym sezonie "M jak miłość" przejdzie trudne chwile. Przed przerwą wakacyjną okazało się bowiem, że Dorota jest chora na raka, bierze leki onkologiczne i usłyszała już diagnozę lekarza. Ale nie powiedziała Bartkowi o swojej chorobie. Tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważyła u Doroty podejrzane tabletki i szybko odkryła prawdę, że Kawecka leczy się na nowotwór. Prawda wyjdzie na jaw dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią. Bartek zauważy nawet siniaki, ślady po wkłuciach na rękach Doroty.

Jedno jest pewne, Dorota nie umrze, bo Iwona Rejzner dołączyła nawet do nowej czołówki "M jak miłość".

Kariera Iwony Rejzner przed "M jak miłość". Była pogodynką w "Pytaniu na śniadanie"

Bez wątpienia dla 43-letniej aktorki rola w hitowym serialu TVP jest szansą na rozwój kariery, jeszcze większą popularność i sympatię widzów. Chociaż Iwona Rejzner występuje w telewizji od ponad 20. lat, to na pewno trudno skojarzyć jej twarz z takim hitowym programem śniadaniowym jak "Pytanie na śniadanie". Przed laty pracowała w "Pnś", miała swoje wejścia na żywo i opowiadała o pogodzie jako pogodynka. Jaka prezenterka pracowała w telewizjach 4funTV, TV4, Polsat, Tele5. Fani seriali mogą ją kojarzyć z małych ról w takich produkcjach jak: "Pierwsza miłość", "Na sygnale", "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia". Najdłużej występowała w serialu "Plebania", gdzie w 2008 roku grała postać Kamy.

Iwona Rejzner prywatnie - rodzina, mąż, dzieci

Iwona Rejzner pracę w "M jak miłość" łączy z życiem prywatnym, największą pasją, czyli siatkówką plażową i swoją rodziną. 43-letnia aktorka ma męża i dwoje dzieci - syna Antka i córkę, którą urodziła w 2019 roku. Czasami prywatne zdjęcia Rejzner z rodziną trafią na jej profil na Instagramie.

- Prawda jest taka, że poza siatkówką brakuje mi czasu na inne przyjemności. Dzieci wypełniają mój świat w bardzo dużym procencie. Same zajęcia pozalekcyjne mojego syna, czyli karate, pływanie i hiszpański wymagają czasu z mojej strony. Trzeba jeszcze bardzo skrupulatnie przygotować się do roli. Ale da się to zrobić - wyznała kiedyś ekranowa Dorota z "Pytaniu na śniadanie".

M jak miłość po wakacjach ZWIASTUN. Dorota umrze na raka? Zaginięcie Marcina i rozpacz Kamy po straci ukochanego
Listen to "Utwory (wybrane). Horacy. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.
Najnowsze