M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam się kryje- ZDJĘCIA

Szok w "M jak miłość"! Na planie w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) pojawił się tajemniczy czarny namiot, którego nigdy nie widzieliśmy w serialu. Grająca Kingę Zduńską z "M jak miłość" Katarzyna Cichopek zdradziła co tam jest! Czy dziwne miejsce zagra w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków? Na planie właśnie nagrywane są sceny z imprezy, na której Magda i Andrzej będą razem... Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" na planie. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku "zagra" w nowym sezonie po wakacjach 2022?

Na planie "M jak miłość" nagrywane są sceny w siedlisku. Zobaczymy je w nowych odcinkach po wakacjach 2022. Czy "wystąpi" też ogromny czarny namiot, który znienacka pojawił się za plecami serialowej Kingi? Katarzyna Cichopek postanowiła zdradzić fanom tajemnicę! Co się kryje pod ciemną płachtą?

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 w siedlisku odbędzie się tajemnicza impreza, zorganizowana przez Magdę. To wtedy Andrzej "stanie na głowię", żeby znów zbliżyć się do żony i uzyskać jej wybaczenie. Czy czarny namiot odegra w tym jakąś ważną rolę?

Co jest w czarnym namiocie na planie "M jak miłość"?

- Zastanawiacie się, co jest w tym czarnym namiocie? Pokażę wam - oznajmiła Cichopek na wideo z planu "M jak miłość", które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.  

Nie przegap: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

Kinga z "M jak miłość" weszła do czarnego namiotu i zaczęła opisywać, kto tu pracuje i jaką pełni rolę. Trzeba przyznać, że takich kulis planu serialu jeszcze nie widzieliśmy. W dodatku nigdy nie zobaczymy tego w serialu! 

- To jest stanowisko naszego szefa dźwięku. Tutaj rejestrują dźwięk. Natomiast tu jest stanowisko operatora i reżysera, tu obraz z kamer jest pokazywany. A tu siedzi nasza ekipa, spisuje i notatki robi - Cichopek pokazała na razie puste krzesła. Zobacz TO wszystko w GALERII ZDJĘĆ!

Czy siedlisko połączy Magdę i Andrzeja po wakacjach 2022?

To już jedne z ostatnich dni zdjęciowych na planie "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą. Wiele ciekawych rzeczy widać na ZDJĘCIACH, pojawiła się też długoi wyczekiwana osoba - zobacz KTO w GALERII ZDJĘĆ!. Ale na razie nie ma śladu Andrzeja i Magdy. Czy szykują widzom jakąś wielką niespodziankę? Będziemy relacjonować na bieżąco sytuację z planu, ale cała prawdę poznamy w nowym sezonie serialu!

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Kto zagra młodą Bronię?

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Najnowsze