M jak miłość. Szokujące wyznanie Jakuba Kucnera. Drogę do kariery otworzyła mu kobieta. Zdradził, kto to jest

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Szokujące wyznanie Jakuba Kucnera. Drogę do kariery otworzyła mu kobieta. Zdradził, kto to jest

M jak miłość

M jak miłość. Szokujące wyznanie Jakuba Kucnera. Drogę do kariery otworzyła mu kobieta. Zdradził, kto to jest

Gwiazdor "M jak miłość" wyznał całą prawdę o początkach swojej kariery! Okazuje się, że za przystojnym Jakubem Kucnerem stała ważna w jego życiu kobieta! To dzięki niej dziś podziwiany za rolę boskiego policjanta Rafała Stadnickiego aktor, zrobił pierwszy krok, i został zauważony przed producentów serialu. Kucner był w tamtym czasie niepewnym siebie "pączusiem"! Kim jest tajemnicza kobieta, która odmieniła życie Kucnera? Gwiazdor "M jak miłość" wyznał całą prawdę w programie TVP!

Za karierą Rafała z "M jak miłość" kryje się kobieta! Jakub Kucner wyznał kto to jest  

Zanim w "M jak miłość" pojawił się przystojny policjant Rafał Stadnicki, Jakub Kucner musiał przejść sito mocnej konkurencji. Okazuje się, że drzwi do kariery otworzyła mu bardzo ważna w jego życiu kobieta! To ona "pchnęła" późniejszą gwiazdę "M jak miłość", aby zrobiła pierwszy krok. Kim jest ta tajemnicza postać? 

O mało co nie zagrałby w "M jak miłość"

- Gdyby nie tytuł Mistera, to myślę, że rola w serialu "M jak miłość" nie pojawiłaby się. Z tego co wiem na pewno, zostałem zauważony właśnie jako Mister Polski przez producentów, którzy zaproponowali mi rolę Rafała Stadnickiego -  wyznał Kucner w programie „Pytania (nie)poważne” TVP. 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Paweł wreszcie przejrzy na oczy! Tylko Marysi wyjawi, co naprawdę myśli o France - ZWIASTUN

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Okazuje się, że boski policjant z "M jak miłość", na którego punkcie oszalała śliczna Ala (Alicja Ostolska) był nieśmiałym, niepewnym swojej wartości chłopcem z nadwagą!  

Kiedy ciacho "M jak miłość" było pączusiem 

- Nie wyczułem się "wyglądowo" na to, żeby w ogóle wystartować w konkursie Mistera Polski. Miałem lekką nadwagę, byłem takim tro9chę pączusiem... Myślę, że trochę też mentalnie brakowało mi bardzo mocno pewności siebie - wyznał gwiazdor "M jak miłość". 

- Ale moja kochana siostra namówiła mnie pewnego pięknego dnia, żebym wysłał zgłoszenie do konkursu Mistera Polski. Przyznam, że podszedłem do tego z taką wielką dawką humoru: "A właściwie, co mi szkodzi"! 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość wyznała porażającą prawdę o traumie z dzieciństwa! Iga Krefft aż się popłakała, fani musieli interweniować! – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze