M jak miłość

M jak miłość. Sceny nagrywane do nowego sezonu tylko w siedlisku i Grabinie? Tylko tam jest spokój - ZDJĘCIA

"M jak miłość" w nowym sezonie sceny będą się rozgrywały tylko w Grabinie i siedlisku? Byłby to niezły powrót do tradycji sagi rodu Mostowiaków. Właśnie w Grabinie zaczęła się ta historia, a Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) stworzyli cudowną rodzinę. Dziś seria "M jak miłość" bardzo się rozrosła nie tylko w liczbie rodzin i bohaterów, ale i w przestrzeni. Wygląda jednak na to, że widzowie chcą powrotu do źródeł! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Twórcy wracają do kultowej Grabiny? Nowy sezon to będzie niespodzianka 

"M jak miłość" to ulubiony serial Polaków. Od 23 saga rodu Mostowiaków nie ma konkurencji, choć siostrzane "Barwy szczęścia" też gromadzą dużą liczbę widzów przed telewizorami. Jednak to właśnie historia, która zaczęła się od Barbary i Lucjana rozpala emocje i nic dziwnego, że przez ten czas mocno się rozrosła. Oprócz Mostowiaków od lat śledzimy losy Zduńskich, Rogowskich, Chodakowskich... Miejsce akcji już dawno wykroczyło poza spokojna i przytulną Grabinę, choć nadal jest ona centrum serialowego "wszechświata". Okazuje się jednak, że fani chcą właśnie tego sielskiego spokoju!

Pewne jest, że Piotrek w "M jak miłość" po przebytym zawale wywiezie rodzinę właśnie do Grabiny. Tam zawsze przyjeżdżają dzieci i wnuki Mostowiaków, kiedy dopada ich życiowy kryzys. Może jest na to jakiś pomysł, aby w ogóle wszystkich tam przenieść? 

Zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u w jakich miejscach najbardziej lubią śledzić losy bohaterów, daliśmy do wyboru trzy opcje: "tętniące życiem bistro Kingi", 'urokliwe siedlisko" i "piękną i spokojną Grabinę". I gdyby widzowie mogli zadecydować, akcja serialu ograniczyłaby się tylko do dwóch bardzo spokojnych miejsc. 

- W pięknej i spokojnej Grabinie oraz w Siedlisku

- Grabina i siedlisko ❤️😍🥰

- W GRABINIE I W SIEDLISKU

- Lubie oglądać sceny z Grabiny i Siedliska ☺😘

- W Urokliwym Siedlisku 😍❤️🥰

- Bistro i w siedlisku

- W pięknej i spokojnej Grabinie😊

- W Grabinie 🫶🫶🥰💖🥰🫶

- Grabina ,siedlisko i w bistro

- Oczywiście że w Grabinie♥️

- Obojętnie w którym miejscu byle by był odcinek M jak miłość

A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Akcja "M jak miłość" powinna wrócić tylko do Grabiny i okolic, czy wręcz przeciwnie zawędrować np. do Nowego Yorku? Dajcie znać w SONDZIE na koniec tekstu!

Nie przegap: Marcin z M jak miłość usłyszał diagnozę! Mikołaj Roznerski przyznał się do poważnego zaburzenia! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Sonda
Serial "M jak miłość" powie wrócić do Grabiny, czy wręcz przeciwnie, podbijać świat?
Najnowsze