M jak MIŁOŚĆ. Sandra STANISZEWSKA: IZA i PAWEŁ to udana para. Czy wezmą ŚLUB?

2013-01-24 18:40

Paweł Zduński w 957 odcinku M JAK MIŁOŚĆ wdał się w romans ze swoją szefową IZĄ. Sandra Staniszewska, która w serialu wciela się w Izę wyznała, że tworzy z Pawłem udaną parę. Czy nowa, wielka miłość Zduńskiego zwiastuje kolejny ślub? Jak będzie wyglądał związek PAWŁA i IZY? - Bez związku małżeńskiego, kłótni, awantur, wyrzutów z obu stron - powiedziała aktorka.

M jak MIŁOŚĆ odc. 962. MICHAŁ mści się na MADZI za Pawła. IDZIE DO ŁÓŻKA z byłą żoną DANUTĄ >>>

Iza (Sandra Staniszewska) jest nie tylko nową dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), ale również jego szefową. Kobieta znana jest w korporacji z tego, że idzie po trupach do celu. Jak będzie wyglądał jej związek z Pawłem? Czy Zduński zdecyduje się na ślub z kochanką?

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

Niestety nic na to nie wskazuje! - Moja bohaterka jest radykalna. Jeśli Pawłowi na niej zależy, będzie musiał się postarać. Powinien to zrobić, bo tworzą udaną parę. Bez związku małżeńskiego, kłótni, awantur, wyrzutów z obu stron. To relacja dwojga dorosłych ludzi, którzy świetnie bawią się w swoim towarzystwie - powiedziała Sandra Staniszewska, czyli serialowa Iza.

- Iza da Pawłowi wszystko, czego potrzebuje - dodała.

M JAK MIŁOŚĆ w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M JAK MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

Najnowsze

Materiał sponsorowany