M jak miłość. Rogowski odkryje przekręt Nieśpielaka z działką Marysi! Podrywa mu żonę, żeby przejąć ziemię - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Rogowski odkryje przekręt Nieśpielaka z działką Marysi! Podrywa mu żonę, żeby przejąć ziemię - WIDEO

M jak miłość. Rogowski odkryje przekręt Nieśpielaka z działką Marysi! Podrywa mu żonę, żeby przejąć ziemię - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-04-23 8:29

Co w "M jak miłość" knuje profesor Nieśpielak (Zbigniew Suszyński), dawny kolega Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), który bez żadnych skrupułów podrywa mu Marysię (Małgorzata Pieńkowska)? Wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" Nieśpielak ujawni prawdziwe zamiary wobec Rogowskiej, a Artur trafi na trop przekrętu wybitnego okulisty, który będzie miał tylko jeden cel. Przejąć działkę Marysi w Grabinie z częścią sadu Mostowiaków, na której profesor będzie chciał wybudować klinikę okulistyczną. Naiwna Marysia zacznie bronić Nieśpielaka, lecz Rogowski odkryje przekręt, w który zamieszany będzie nawet ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki)! Zobaczcie te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy Rogowski w "M jak miłość" powstrzyma Nieśpielaka i znajdzie dowód na to, co knuje adorator Marysi?

Profesor Nieśpielak w 1657 odcinku "M jak miłość" znów przyjedzie do Grabiny i wprosi się do Marysi i Artura, który będzie coraz bardziej zirytowany niezapowiedzianą wizytą dawnego kolegi. Zwyczajnie zacznie mu działać na nerwy swoim zachowanie, nachalnością wobec Marysi, którą będzie coraz śmielej podrywał. Ale cel odwiedzin Nieśpielaka w domu Mostowiaków w Grabinie będzie zupełnie inny! Profesor w 1657 odcinku "M jak miłość" zacznie się kręcić po okolicy, z planami zagospodarowania przestrzennego, działki, która leży w sąsiedztwie sadu zmarłego Lucjana (śp/. Witold Pyrkosz).

Jednak nie tylko o tę działkę będzie chodziło Nieśpielakowi, który w 1657 odcinku "M jak miłość" złoży też wizytę lokalnemu księdzu (Maciej Damięcki), by wyciągnąć od niego informacje o ziemi należącej do Marysi! Atrakcyjnym terenie z lasem i sadem, który upatrzy sobie Nieśpielak pod swoją szemraną inwestycję. Ale przy Rogowskich profesor nie da po sobie poznać, że coś knuje.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

W "Kulisach serialu M jak miłość" Zbigniew Suszyński, który gra Nieśpielaka, zapowiedział, że jego bohater będzie miał złe zamiary. Dlatego spróbuje uśpić czujność Rogowskich, podrywając Marysię na oczach Artura.

- Mariusz Nieśpielak to jest postać niejednoznaczna. Jest bardzo miły, towarzyski, trzecia żona. Jest osobą bardzo przedsiębiorczą, jeżdżącą po świecie, wygadaną, ale za tym coś jeszcze idzie. Nieśpielak bardzo lubi flirtować, a Marysia zrobiła na nim bardzo duże wrażenie. Czy to jest interes, czy rzeczywiście zauroczenie prywatne? Nieśpielak idzie po swoje... - ujawnił Suszyński, którego postać nieźle namiesza w życiu Rogowskich w "M jak miłość" i innych mieszkańców Grabiny.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1657: Tylko ksiądz z Grabiny pozna tajemnicę uwodziciela Marysi! Nieśpielak zrobi niezły przekręt - WIDEO, ZDJĘCIA

Zachowanie Nieśpielaka już w 1657 odcinku "M jak miłość" wyda się Rogowskiemu bardzo podejrzane. Początkowo będzie jednak przekonany, że profesorowi chodzi tylko o Marysię. Nic bardziej mylnego, bo w grę będą wchodziły duże pieniądze za działkę w Grabinie.

- Przyjeżdża koleś po latach, ni stąd ni zowąd. A tu pyta o działkę, a tam pyta o działkę, a tutaj coś kombinuje, a tu jakaś wielka ponoć inwestycja w maleńkim Gródku. Wszystko to się jakoś Rogowskiemu nie skleja. Czasami widzisz człowieka, poznajesz go i on ci po prostu nie pasuje. Nie wiesz dlaczego, ale intuicja ci mówi, że coś jest nie w porządku... Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie, o co tak naprawdę chodzi - ujawnił Moskwa w "Kulisach serialu M jak miłość".

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Nieśpialak jeszcze bezczelniej będzie próbował zbliżyć się do Marysi, którą zauroczy pięknymi słówkami, komplementami, a ona naiwnie uwierzy we wszystko, co od niego usłyszy.

- Marysia sprzyja Nieśpielakowi z taką dużą dozą naiwności podchodzi do wszystkiego, co on mówi. To Rogowskiego nie dziwi, ale oczywiście nie oznacza, że ma zamiar przechodzić obok tego obojętnie. Ostatecznym alertem jest cała sytuacja, kiedy Nieśpielak próbuje kupić działkę Marysi... - zdradził Moskwa.

Między Rogowskimi wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do kłótni o Nieśpielaka, bo Marysia stanie w obronie Mariusza, ślepo mu ufając. - Daj spokój! Przestań go bronić! Nie cierpię gościa i już!

Sceny z "Kulis serialu M jak miłość" wskazują na to, że Rogowski odkryje przekręt Nieśpielaka po rozmowie z księdzem, który wspomni mu o ziemi należącej do Marysi. Oczywiście ostrzeże przed nim żonę. - To co on udawał, że nie wie, że ja jestem właścicielką działki? - zapyta zaskoczona Marysia. - Coraz bardziej zaczyna mi się to nie podobać... - doda Artur.

Niebawem w "M jak miłość" w obronie działki Rogowskiej oraz całej Grabiny i sąsiedniej Lipnicy stanie niezawodna pani sołtys Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wypowie wojnę Nieśpielakowi, żeby powstrzymać przekręt z budową jego kliniki!

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Najnowsze