M jak miłość

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku zamieszka u Mostowiaków? Tajemniczy Rafał weźmie się za Lilkę? – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" przyjaciel Mateusza (Krystian Domagała) ze statku ostro namiesza w Grabinie! Rafał dostanie się do domu Mostowiaków i będzie tam czekał na przyjazd kumpla z rejsu. Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyjmą przyjaciela Mateusza jak ważnego członka rodziny, a on chętnie będzie z tego korzystał. Grający nową postać Łukasz Twardowski ujawnia, że Lilka (Monika Mielnicka) znajdzie się w centrum jego zainteresowania. Czyżby Mateusza w "M jak miłość" po powrocie do domu miała spotkać wielka krzywda w wykonaniu żony i przyjaciela?

"M jak miłość". Przyjaciel Mateusza ze statku uwiedzie Lilkę? Przyjazd Rafała zwiastuje kłopoty

Do "M jak miłość" niebawem wróci Mateusz. Jednak jak pisaliśmy TUTAJ - młody Mostowiak wróci nie sam, choć nie do końca będzie o tym widział... Jego przyjaciel ze statku, Rafał pojawi się w Grabinie wcześniej, radując Barbarę, która natychmiast rozpozna w nim chłopaka, którego przedstawił jej ukochany wnuk. Rafał natychmiast zyska godne miejsce przy stole w kuchni domu Mostowiaków i będzie czekał na Mateusza. 

To jest kolega Mateusza ze statku! - Barbara dosłownie oszaleje na widok Rafała "M jak miłość". Kumplem Mostowiaka trafi na głowę rodziny pod sklepem Kisielowej Małgorzata Rożniatowska.  

- Dzień dobry, pani Basiu - przywita się sympatycznie Rafał. Czy on tam będzie na Barbarę czekał? 

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza - zapowiada grający Rafała Łukasz Twardowski w "Kulisach M jak miłość". 

Przypomnijmy - Mateusz w "M jaka miłość" przedstawił Rafał rodzinie podczas jednej z rozmów na Skype. Z tej pozycji wszystko wyglądało sympatycznie - marynarzy połączyła przyjaźń, a jako że przeżyją razem nawet atak piratów, to można powiedzieć, że "beczkę soli zjedli". Ale zapowiedź przybycia Rafała do Grabiny ma w sobie coś niepokojącego, bo grający go aktor uśmiecha się tajemniczo wspominając Lilkę.

- A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka, więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - zapowiada roześmiany Twardowski w "Kulisach M jak miłość".  

Zobacz też: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze