M jak miłość

M jak miłość. Powrót Jacka Mileckiego do rodziny Mostowiaków. Wszyscy i tak czekają na Mateusza – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykują się wielkie powroty do Mostowiaków. Prawdziwą sensacją ma być wielki powrót pierwszego męża Marty (Dominika Ostałowska), Jacka Mileckiego (Robert Gonera). Na razie nie wiadomo w jakim celu wróci prawnik, pewne jest, że na przystanku w Grabinie spotka go Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Ale już w 1743 odcinku serii przyjedzie do domu Mateusz (Krystian Domagała). Niespodziewane spotkanie Barbary (Teresa Lipowska) z ukochanym wnukiem na cmentarzu będzie wielkim przeżyciem nie tylko dla bohaterów. Szczególnie, że Mateusz bardzo się zmieni... Na kogo czekają widzowie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Powrót Jacka Mileckiego zaskoczy fanów. Ale i tak wszyscy wypatrują Mateusza

Do "M jak miłość" niebawem wróci Mateusz Mostowiak. Szczęście Barbary, kiedy spotka niespodziewanie ukochanego wnuka 1743 odcinku serialu, jest wręcz nie do opisania. Mateusz znów zaskoczy rodzinę przemianą, bo okaże się, że podczas ostatniego rejsu na statku poznał byłego żołnierza i postanowił pójść w jego ślady. Ale nie tylko młody Mostowiak zawita do Grabiny - pojawi się tam też dawno niewidziany były mąż Marty, Jacek Milecki!

Jacek w "M jak miłość" był pierwszym mężem Marty, ale nie ułożyło im się. Na drodze do ich szczęścia stanęło uzależnienie Mileckiego od hazardu, a ostatecznie wszystko przekreśliła jego zdrada z Iwoną Majer (Katarzyna Herman). Czy po latach Marta i Jacek znów się zejdą?

Na produkcja "M jak miłość" trzyma w ścisłej tajemnicy po co Jacek wróci i w jakim będzie stanie. Natomiast powrót Mateusza już jest dobrze znany, a jego ZDJĘCIA w mundurze robią wrażenie. I okazuje się, że to właśnie na niego najbardziej czekają wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków!

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u na czyj powrót czekają najbardziej, daliśmy do wyboru trzy postacie: Jacka, Mateusza i Bartka. Odpowiedź widzów była jednoznaczna. 

- Mateusza i Bartka 🙂

- Na Matusza Mostowiaka! - taki komentarz wystąpił najwięcej razy wśród prawie 200 komentarzy. 

Mateusz!

- Bartka i Mateusza

Na szczęście dla Mileckiego znalazły się też osoby, które jego powrót do "M jak miłość" wypatrują najmocniej. A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu! 

- Ciekawa jestem postaci Jacka Mileckiego

- Jacka Mileckiego

- Bartek bez Uli

- Na Wszystkich

Nie przegap: Oni wylecą z M jak miłość? Zabraknie czwórki bohaterów. Ktoś po nich zapłacze? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Sonda
Jak będzie wyglądał powrót Jacka Mileckiego do "M jak miłość"?
Listen on Spreaker.
Najnowsze