M jak miłość

M jak miłość. Powrót Argasińskiego do kliniki. Ordynator znów zacznie rządzić! Wygryzie Olka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Do "M jak miłość" wraca Argasiński (Karol Strasburger)! Ordynator wróci na swoje stanowisko w szpitalu - tak to wygląda w "Kulisach M jak miłość", poświęconych ciężkiej chorobie Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). To właśnie Jerzy znów w szpitalnym fartuchu będzie pocieszał załamaną Kasię (Paulina Lasota) i powie jej słowa, które mogą przynieść otuchę w ciężkich chwilach. Jednak w ustach - znanego z podłości - Argasińskiego słowa o ukochanej osobie i nadziei zabrzmią złowrogo. Czy okrutny, były mąż Patrycji (Alżbeta Lenska) wróci do rządzenia szpitalem i pozbędzie się Olka (Maurycy Popiel)? Zobacz, co zdradzają gwiazdy na WIDEO i GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

M jak miłość. Argasiński wróci do szpitala i wyrzuci Olka? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W "Kulisach M jak miłość" pod tytułem "Pilnie potrzebny cud..." możemy znów zobaczyć Argasińskiego w szpitalnym kitlu. Ordynator stanie na drodze Kasi, która będzie rozpaczliwie poszukiwała ratunku dla umierającego Jakuba. Jerzy nie udzieli jej żadnych porad medycznych, ale sercowych, co w jego wykonaniu zabrzmi wyjątkowo złowrogo. Pewne jest także, że Argasiński znów pojawi się w szpitalu, a trudno go sobie wyobrazić w innej roli, niż szefa. Czy Jerzy usunie ze stanowiska Olka?

- Jeśli chodzi o ukochaną osobę nigdy nie można tracić nadziei - powie Argasiński Kasi w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

Gdyby tak miał w "M jak miłość" miał wyglądać powrót Argasińskiego byłby to dramat dla rodziny Chodakowskich. Olek rzucił dobrą posadę w Wiedniu, aby zarządzać warszawskim odziałem i ściągnął tu Anetę (Ilona Janyst) i małego Boryska (Tymon Szkopek). Gdyby Argasiński wrócił na stanowisko, całe życie doktorostwa Chodakowskich legnie w gruzach!

Argasińskiego w "M jak miłość" widzimy znów jako lekarza w szpitalu. Widać pójdą w niepamięć jego sprawki i kariera Jerzego wróci na dawne, utarte tory.  Co to oznacza dla Olka Chodakowskiego i jego rodziny? Dowiemy się w nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1695: Dramatyczny poród Julii. Andrzej będzie przy kochance, ale stracą dziecko?

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze