M jak miłość

M jak miłość. Poruszające wyznanie Aleksandry. Chodzi o małego Szymka!

Aleksandra z "M jak miłość" zdobyła się na niezwykle wzruszające wyznanie. Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) w serialu miała swoje wzloty i upadki, na długo porzuciła rodzinę, a do Olka (Maurycy Popiel) wręcz nie przyznawała się przez lata. Ale teraz Aleksandra jest cudowną babcią Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), a w nowym sezonie "M jak miłość" może odegrać ważną rolę w ratowaniu małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Tymczasem Małgorzata Pieczyńska wspomina czas, kiedy Szymek jeszcze nie umiał chodzić... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Aleksandra wzrusza się na wspomnienie małego Szymka! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Aleksandra z "M jak miłość" udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Tele Tydzień", w którym opowiada o nowych serialowych rolach, ale i wspomina tę najważniejszą. Chodakowska długo szukała "tego jedynego", wychodziła kilka razy za mąż, ale rozwodziła bo koniec zawsze był taki sam. Aleksandry długo nie było też przy synach i rodzinie, ale teraz nadrabia stracony czas. To właśnie ona zajmuje się dziećmi Izy i Marcina, kiedy ich mamusia szaleje z kochankiem...

Bardzo możliwe, że w "M jak miłość" po wakacjach to właśnie matka Marcina doprowadzi do jego pojednania z niewierną żoną. A w każdym razie na pewno będzie się starała, chociażby dla dobra dzieci. Jak teraz wspomina pocżątki swojego "babciowania" w serialu aktorka?

- Pamiętam, jak niosłam małego Szymka w nosidełku - wspomina Pieczyńska swoje początki w "M jak miłość". - Gra go wciąż ten sam chłopczyk, Staś Szczypiński. Dzisiaj chodzi już do szkoły a my kręcimy 1766 odcinek - wyznaje gwiazda. 

Aleksandra z "M jak miłość" wyznała też, że uwielbia pracę w tym serialu. - Pracuję z fantastycznymi młodymi ludźmi - Adą Kalską, Iloną Janyst, Mikołajem Roznerskim i Maurycym Popielem. A teraz mamy jeszcze wspólne sceny z Hanią Śłeszyńską. No po prostu żyć nie umierać!

A Wy pamiętacie jeszcze, jak Szymek był malutki? Możecie to zobaczyć raz jeszcze w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze