M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka? - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Wyciekły zdjęcia z "M jak miłość", na których widać, że zdradziecka Lilka (Monika Mielnicka) wywołuje aferę u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) Chodakowskich! Co tam będzie robiła niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała)? Na WIDEO widać, że miny wszyscy mają marsowe, w końcu Olek wstaje i szybko wychodzi z salonu, a za chwilę scenę opuszcza wściekła Aneta. Lilka zostaje sama i jakoś nie biegnie godzić zwaśnionych małżonków. Co ta podstępna dziewczyna znów wykombinuje w nowym sezonie "M jak miłość"?

Lilka w "M jak miłość" skłóci Anetę i Olka! Co ona w ogóle będzie robiła u Chodakowskich?

Szokujący materiał WIDEO z planu "M jak miłość" zaprezentowały na swoim profilu na Instagramie Monika Mielnicka i Ilona Janyst. Widać na nim, że niewierna żona Mateusza gości w salonie u Anety i Olka Chodakowskich i z miejsca wywołuje wielką awanturę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. Z jakiej okazji Lilka będzie gościć u państwa doktorostwa?

Lilka w "M jak miłość" wróciła znienacka do Grabiny pod koniec ostatniego sezonu serii. Banachówna zalała się łzami i opowiastką o tym, jak milioner znalazł sobie młodszą, a ją wystawił za drzwi. Barbara przewidziała, że zaczną się poważne kłopoty, ale nawet ona nie wpadła na to, że dotrą nawet do doktorostwa Chodakowskich!

Zobacz też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Gwiazdy "M jak miłość" starają się jak mogą ocieplić te smutne sceny, które widzimy na WIDEO. 

- Oj, tak. Dużo zabawy mamy teraz na planie, mam nadzieję, że Wy Widzowie też będziecie ją mieli - skomentowała serialowa Aneta WIDEO na swoim profilu na Instagramie i dodała odwróconą "buźkę. Zobacz cały materiał też w GALERII ZDJĘĆ!

Co Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" będzie robiła w domu u Chodakowskich jest na razie wielką tajemnicą produkcji. Można snuć domysły, że znajdzie się tam w związku z chorobą - swoją lub kogoś z rodziny. Niewykluczone, że zapracowani Aneta i Olek będą szukali opiekunki do małego Borysa i wpadną na szatański pomysł, aby zatrudnić do tej roli Lilkę. Pewne jest jedno: z momentem pojawienia się Banachówny u Chodakowskich skończy się ich słodkie, spokojne życie młodych rodziców. 

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka?
Najnowsze