M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wielka wpadka w kancelarii Budzyńskiego! Niewierność Anity wyjdzie na jaw? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach wybuchnie wielki skandal w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Kochankowie zostaną przyłapani na gorącym uczynku, a w to aferę będzie wmieszana Anita (Melania Grzesiewicz)! Czy na jaw wyjdzie, że miła, słodka i dobra narzeczona Kamila (Marcin Bosak) pokusiła się o zdradę? Sprawdź, co już wiemy o wpadce w kancelarii Andrzeja i Wernera (Jacek Kopczyński) w pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość"! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Anita dopuści się zdrady? Wielki skandal w kancelarii Andrzeja

W "M jak miłość" od razu po wakacjach 2023 dojdzie do wielkiego skandalu. Wszystko wydarzy się w kancelarii Budzyńskiego, gdzie kochankowie zostaną przyłapani przez wszystkich pracowników na gorącym uczynku! Wyniknie z tego niezła afera, bo na jaw wyjdzie, że w to wszystko w wmieszana jest słodka i niewinna ukochana Gryca!

Przy okazji wpadki w "M jak miłość" na jaw wyjdzie, że Piotrek (Marcin Mroczek) ukrywał przed Kamilem coś, co widział już wcześniej. Między prawnikami dojdzie nawet do szarpaniny! Do czego posunie się Anita, że tak podgrzeje emocje w kancelarii?

Kiedy w "M jak miłość" Kamil zażartuje w pracy, że Werner znów się zakochał, Piotrek znienacka straci humor i wyjdzie z gabinetu - informuje swiatseriali.interia.pl. Zduński będzie przekonany, że chodzi o romans Adasia z Anitą!

- Przyjaciele... Nie wydacie mnie i mojej tajemnicy, prawda? Mogę na was liczyć? - zacznie błagać kolegów z kancelarii przyłapany Werner.

- Daj spokój, jesteśmy tolerancyjni... - odpowie Piotrek.

- Zresztą... Mały coming out ci nie zaszkodzi... - zakpi z przyjaciela Gryc.

- Przestańcie! Nie możecie mi tego spieprzyć! To najlepszy związek, jaki mi się w życiu trafił i nie chcę w nim niczego zmieniać - zacznie krzy6czeć zrozpaczony Adaś.

- Rozumiem, że ta pani... jakiś czas temu... w kurtce Anity... to też była Sylwia? - odważy się zapytać Zduński.

- Zaraz, jak to - w kurtce Anity?! - zdenerwuje się w końcu Kamil.

- No w tej, co jej kupiłeś. Wszedłem tu ostatnio i zastałem Adasia z jego wybranką w takiej sytuacji, jak dziś... Sylwia okryła się tą kurtką... A ja myślałem... - wyzna Piotrek.

- Że Adaś i Anita? - zapyta Kamil. - Chyba zwariowałeś! - Gryc wybuchnie histerycznym śmiechem.

Zaraz jednak Kamil spoważnieje w 1735 odcinku "M jak miłość". - Ty dziadu i nic mi nie powiedziałeś?!

- Po prostu... Byłem dyskretny... - zacznie tłumaczyć się Zduński.

Kamil nie wytrzyma jednak i zacznie szturchać Piotrka. .

- Au! Za co to? - krzyknie Zduński.

- Już ty wiesz, za co...

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza wypięknieje przy Radku jeszcze bardziej! Wreszcie zniknie wieczne udręczony wyraz twarzy żony Marcina - ZDJĘCIA

Najnowsze