M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Przerażające wieści po operacji Piotrka! Kinga nie będzie mogła w to uwierzyć

2023-07-10 12:01

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) trafi na blok operacyjny z rozległym zawałem serca. Zduński przeżyje zabieg, ale kardiolog nie będzie miał dobrych wieści dla Kingi (Katarzyna Cichopek) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Wszystko przez to, że w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Piotrek będzie musiał przejść kolejną operację i nic nie będzie takie pewne. A to dlatego, że stan Zduńskiego wciąż będzie bardzo poważny i wszystko będzie mogło się wydarzyć! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Tragiczne konsekwencje zawału Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Nie skończy się na jednym zabiegu

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach serce Piotrka nie wytrzyma szybkiego tempa życia i Zduński dostanie zawału. Mąż Kingi upadnie na ziemię w siedlisku Budzyńskich, a przerażona żona od razu rzuci mu się na pomoc. Zduńska natychmiast zadzwoni po karetkę i skontaktuje się z Arturem (Robert Moskwa), który powie jej jak udzielić pierwszej pomocy do czasu przyjazdu pogotowia. W 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ratownicy zabiorą Piotrka do szpitala, ale niestety w karetce dojdzie do kolejnego ataku serca. Na szczęście, Zduński dotrze żywy na oddział kardiologi, ale wciąż pozostanie nieprzytomny, a jego stan będzie bardzo poważny!

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kinga i Marysia z przerażeniem będą oczekiwały końca operacji, w czasie gdy Artur postara się dowiedzieć czegoś więcej od kardiologa. Oczywiście, w pierwszej chwili jak podaje swiatseriali.interia.pl Rogowski nie powie im jak źle jest z Piotrkiem, ale jego żona od razu wyczuje, że mąż nie jest z nimi szczery i poprosi, aby nic przed nimi nie ukrywał. Dopiero wtedy w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej żona i matka Zduńskiego dowiedzą się, że w karetce doszło do ponownego zatrzymania krążenia, przez co zdadzą sobie sprawę, że sytuacja jest dużo bardziej poważna niż przypuszczały...

Tuż po operacji w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kinga zaczepi kardiologa Piotrka, ale lekarz nie będzie miał dla niej dobrych wieści. Mimo iż zabieg przebiegnie pomyślnie, to szybko okaże się, że na jednym niestety się nie skończy. A przez to, że stan Zduńskiego wciąż będzie bardzo poważny, to kardiolog niczego nie będzie mógł obiecać zrozpaczonym kobietom!

- Co z moim mężem, panie doktorze? - spyta przerażona Kinga.

- Pierwszy zabieg się udał, udrożniliśmy tętnicę. Pani mąż został przewieziony na oddział intensywnego nadzoru kardiologicznego - zrelacjonuje lekarz.

- Pierwszy zabieg? - wtrąci zaniepokojona Marysia w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

- Zawał był rozległy, dlatego jutro przeprowadzimy drugi etap leczenia, czyli kolejną koronarografię. Stan pacjenta jest stabilny, ale nadal bardzo ciężki - wyjaśni.

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze