M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Artur okłamie Kingę i Marysię w sprawie Piotrka! Nie powie jak źle jest ze Zduńskim

2023-07-10 21:21

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach organizm Piotrka (Marcin Mroczek) nie wytrzyma i Zduński dostanie zawału serca! Przerażona Kinga (Katarzyna Cichopek) natychmiast zadzwoni po karetkę i zaalarmuje Artura (Robert Moskwa), który przekaże instrukcje pierwszej pomocy. W 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pogotowie zabierze nieprzytomnego Piotrka do szpitala, gdzie Kinga i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będą już oczekiwać na dalszy rozwój wydarzeń. Tyle, że Rogowski nie powie im prawdy o komplikacjach i bardzo złym stanie Zduńskiego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Artur nie powie Kindze i Marysi prawdy o stanie Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Rogowska wyczuje kłamstwo

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek w końcu zwolni swoje tempo życia i wybierze się z rodziną na krótki urlop do Grabiny. Tyle, że wtedy na odpoczynek będzie już za późno, gdyż organizm prawnika wytrzyma! Zduński złapie się za serce, po czym dostanie zawału i upadnie na ziemię, a cały dramat rozegra się na oczach przerażonej Kingi. Oczywiście, Zduńska zachowa zimną krew i natychmiast wezwie pogotowie, ale do czasu jego przyjazdu sama zacznie udzielać mężowi pierwszej pomocy, zgodnie ze wskazówkami, jakie przekaże jej Artur. W 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pogotowie zabierze nieprzytomnego Piotrka do szpitala, a jeden z ratowników da Kindze jasno do zrozumienia, że po drodze może wydarzyć się wszystko!

I wcale się nie pomyli, gdyż w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Zduński dostanie kolejnego zawału, ale jego żona już się o tym nie dowie. Piotrek od razu trafi na blok operacyjny, a gdy Artur postara się czegoś więcej dowiedzieć, to zrozpaczone Kinga i Marysia będą czekały na dalszy rozwój wydarzeń. I jak podaje swiatseriali.interia.pl kompletnie nie będą mogły zrozumieć, dlaczego akurat Zduński...

- Piotrek jest taki młody. Zawał? Jak to w ogóle mogło się stać? Boże, mamo... Przecież ostatnio był u lekarza - przyzna załamana Kinga.

W tym momencie w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej do Kingi i i Marysi podejdzie Artur. Oczywiście, Rogowski przekaże żonie i matce Zduńskiego najświeższe informacje od kardiologa, tyle, że nie powie im wszystkiego!

- Coś już wiadomo? - zapyta Artura, Marysia.

- Rozmawiałem z doktorem Małeckim, Piotrek jest teraz na zabiegu, przechodzi koronarografię. Trzeba odblokować zatkaną tętnicę - zrelacjonuje Rogowski.

Wtedy w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marysia zorientuje się, że mąż nie chce ich dodatkowo martwić i nie jest z nimi do końca szczery. Jednak gdy w grę będzie wchodziło życie jej syna to będzie chciała znać nawet najgorszą prawdę, dlatego przyciśnie Artura, który w końcu zmięknie!

- Czegoś nam nie mówisz. Artur? Artur, proszę... - wyczuje Rogowska.

- W karetce jeszcze raz doszło do zatrzymania krążenia - westchnie Artur.

W tej chwili w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kinga zaleje się łzami. Tym bardziej, że Artur nie da jej żadnej gwarancji, że jej mąż przeżyje...

- Boże, błagam, tylko mnie nie okłamuj, czy Piotrek... Czy on z tego wyjdzie? - zapyta roztrzęsiona Zduńska.

- Sytuacja jest bardzo poważna - oświadczy Rogowski po chwili zastanowienia.

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze