M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Powrót Janka do Grabiny przesądzony? Zanosi się na niezłą sensację!

Kiedy napisaliśmy, że znalazł się Janek z "M jak miłość" z miejsca ruszyły inne portale i dodały do tej informacji, że komendant (Thomas Kollarik) wraca do Grabiny. I choć nie pojawiły się potwierdzenia tej teorii, postanowiliśmy sprawdzić, czy istotnie jest taka możliwość. Janek i Sonia (Barbara Wypych) stanowili jedną z ulubionych par "M jak miłość" i kiedy wyjechali nagle z Grabiny, fani wpadli w prawdziwą rozpacz. Do dziś, choć minęły już dwa lata od wyjazdu Soni i Janka, widzowie sagi rodu Mostowiaków pytają, kiedy wrócą. To jak będzie naprawdę?

M jak miłość. Janek wraca do Grabiny? Sensacja wisi w powietrzu!

Kiedy Janek zniknął z "M jak miłość", Thomas Kollarik przestał się pokazywać na ściankach, bardzo rzadko zamieszczał ZDJĘCIA z innych produkcji na swoim profiklu na Instagramie. Kiedy napisaliśmy, że w końcu znalazł się, jest na planie i to nie byle z kim, bo z Bartkiem i Robertem Wońskim z "M jak miłość" informacja została powielona w innych mediach. Tyle, że z tytułem "Szykuje się wielki powrót do Grabiny? Wraca lubiany Janek". Czy tak jest naprawdę i fani mogą otwierać szampana? 

Janek i Sonia w "M jak miłość" wyjechali w pośpiechu z Grabiny, bo komendanta ścigała mafia. Morawski o mało nie zginął na własnym ślubie i ostatecznie zakochani nie pobrali się, a potem tak po prostu zniknęli. Długo nie było żadnych wieści od Kollarika na temat jego powrotu na ekran, a Barbara Wypych podbiła m.in. serialową publiczność w innych produkcjach. Jej Andzia w "Stuleciu Winnych" to - zdaniem fanów i krytyków - jedna z najlepszych serialowych, polskich ról. Czy poważnie jest szansa, że rozchwytywana gwiazda i jej partner zaskoczą wszystkich i znów zamieszkają w leśniczówce w Grabinie?   

Według naszych ustaleń, aktualnie szanse na powrót Janka do "M jak miłość" są niewielkie. W leśniczówce rozgościli się Łukasz (Jakub Józefowicz) z Patrycją (Alżbeta Lenska) i małym Jasiem (Aleksander Cacko), a z policyjnej ekipy przyjaciół tylko Rafał (Jakub Kucner) tkwi nadal na posterunku. Kollarik istotnie pojawił się na planie u boku innych gwiazd "M jak miłość", ale będzie to film wojenny pod tytułem "Czerwone maki". Obok serialowego0 Janka zagrają tam ważni bohaterowie sagi rodu Mostowiaków: Krystian Wieczorek, Filip Gurłacz i Arkadiusz Smoleński. 

Nie można też wykluczyć, że w nowym sezonie "M jak miłość" leśniczówka znów opustoszeje. Łukasz już wyjechał do nowej pracy do Szczecina, a co będzie dalej z Patrycją nie wiadomo. Może jednak pewnego pięknego dnia Janek i Sonia staną w drzwiach i powiedzą wszystkim "dzień dobry"?

Nie przegap: Długie rozstanie Kingi i Piotrka w M jak miłość! Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek mówili o tym jednym głosem - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze