M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Podła Ola wytnie straszny numer! To już nie chodzi tylko o Tadeusza, zamieszany będzie inny żonaty mężczyzna –ZDJĘCIA

Ola z "M jak miłość" zapowiedziała, że z jej udziałem wydarzą się straszne rzeczy, ale do końca nie może zdradzić jakie. Za to my możemy - niedoszła narzeczona Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) nie tylko wróci, ale zabierze się za kolejnego mężczyznę! W dodatku nowy wybranek Oli (Justyna Karłowska) to żonaty, przystojny facet, ważna postać w Grabinie! Wygląda na to, że Ola nie tylko Jagodzie (Katarzyna Kołeczek) "zajdzie za skórę" w nowym sezonie "M jak miłość". Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ola w M jak miłość dopiero pokaże co potrafi! Kto ostatecznie będzie jej ofiarą?

Na planie "M jak miłość" właśnie pojawiła się Karłowska, która od początku gra podłą Olę. To właśnie ona skradła Tadeuszowi serce, ale w finale okrutnie go potraktowała. Kiemlicz już kupił pierścionek i chciał się żenić, ale wtedy wyswzło na jaw, że jego wybranka jest mężatką. Co gorsze, właśnie wtedy wpadła na pomysł, aby do małżonka powrócić. W ostatnim sezonie "M jak miłość" Ola znów zawita do Grabiny i mocno się zdziwiła, że Tadeusz ma już nową narzeczoną. Ale co to dla niej? I tak będzie chciała Tadzia Jagodzie odebrać, a w tym celu posłuży się innym mężczyzną...

- Będzie się działo, będzie się działo, ale nie mogę powiedzieć co... - oznajmiła Karłowska na planie "M jak miłość" bawiąc się wlosami i robiąc szelmowskie miny.   

Pewne jest, że podstępna Ola w "M jak miłość" uknuje taki oto prosty spisek, że wzbudzi w Tadeuszu zazdrość. Sposób stary jak świat, ale przykro będzie patrzeć, jak zostanie w to uwikłany osamotniony Bartek (Arkadiusz Smoleński). Lisiecki właśnie stracił żonę Ulę na rzecz australijskiego życia i będzie łatwym celem. Czy Ola dostanie w końcu po nosie? Przekonamy się już jesienią w TVP2.   

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Tragiczny pożar w Grabinie! Nie tylko policjant Rafał wkroczy do akcji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze