M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowa bohaterka u boku Marcina! Kama będzie miała niezłą konkurentkę, ale dla Izy już miejsca nie starczy – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach u boku Marcina (Mikołaj Roznerski) pojawi się nie tylko Kama (Michalina Sosna)! Na oficjalnym profilu Mikołaja Roznerskiego na Instagramie zjawiła się się nowa piękność, którą zagra Alina Szczygielska. Śliczna brunetka to mocna konkurentka dla Izy (Adriana Kalska). Aktorka, która występuje także pod pseudonimem Nina Andrycz, reprezentuje podobny do Chodakowskiej typ urody, ale może będzie miała lepszy charakter? Jak widać na ZDJĘCIACH w GALERII Marcin w "M jak miłość" będzie rozchwytywany przez piękne kobiety, a zdradziecka Iza będzie musiała "obejść się smakiem".

M jak miłość. Piękna brunetka zastąpi Izę u boku Marcina? Szykuje się ostra walka o Chodakowskiego!

Marcin w "M jak miłość" jest uznawany za najprzystojniejszego bohatera. I choć w młodości popełniał błędy, Chodakowski przeszedł wszystkie próby i dał się już poznać jako cudowny mąż Izy i wspaniały ojciec Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński).  Nic dziwnego, że co jakiś czas pojawia się nowa kobieta gotowa na wszystko, aby zdobyć tego cudownego faceta. Właśnie wyszło na jaw, że po wakacjach o względy Marcina będzie walczyć nie tylko Kama!

Tymczasem Iza z "M jak miłość" cieszy się na rozwód z Marcinem, zapewne mając nadzieję na ślub z Radkiem (Philippe Tłokiński). Niewierna Chodakowska  może się jednak mocno zdziwić, bo jej kochanek może mieć już inne plany... Czy będzie próbowała zawalczyć o męża, którego tak skrzywdziła?

Nawet gdyby Izie w "M jak miłość" po wakacjach wpadła do głowy myśl: "co ja zrobiłam, trzeba ratować małżeństwo", to może już nie być dla niej miejsca w sercu Marcina. O względy przystojniaka będą rywalizować Kama z nową bohaterką, bardzo podobną do Izy - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Grał Tomka Chodakowskiego w M jak miłość i kochały go piękne kobiety. Andrzej Młynarczyk teraz wyznaje, że oddał serce Bogu

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze