M jak miłość po wakacjach. Marysia uderzy Nieśpielaka! Rogowska wścieknie się za obrzydliwy gest profesora

i

Autor: MTL Max Film / VOD.TVP.PL M jak miłość po wakacjach. Marysia uderzy Nieśpielaka! Rogowska wścieknie się za obrzydliwy gest profesora

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marysia uderzy Nieśpielaka! Rogowska wścieknie się za obrzydliwy gest profesora

2022-07-29 9:56

Są granice dobrego zachowania, a Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) przekroczy wszystkie w „M jak miłość” po wakacjach 2022! Profesor wkradł się w łaski Mostowiaków, ale to co zrobi wkrótce, załamie Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska od początku bardzo podoba się mężczyźnie, ale nikt nie spodziewa się, że się na nią rzuci! W „M jak miłość” po wakacjach widzowie zobaczą scenę, gdzie Nieśpielak rzuca się na żonę Artura (Robert Moskwa), a ona go uderza! Marysia nie wytrzyma tej zniewagi i wymierzy profesorowi policzek.

Obrzydliwy spisek Nieśpielaka w „M jak miłość” po wakacjach 2022

Marysia w „M jak miłość” po wakacjach 2022 wywęszy wielki spisek, który zagraża całej Grabinie. Chodzi o budowę kliniki profesora, która (jak się okaże) ma być o wiele większa i zajmować o wiele więcej terenów, niż panowano na początku. Rogowska szybko zorientuje się, że Nieśpielakowi zależy na jej ziemi, gdyż ona znajduje się pomiędzy dwiema innymi działkami, na którym mogłaby stanąć klinika. Jak podaje portal Światseriali.pl Marysia zabierze znajomego do sadu śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) i zakomunikuje mu, że nie ma opcji, by sprzedała ziemię Mostowiaków.

- Moja działka dzieli wykupione przez was tereny i dlatego jej nie sprzedam - powie twardo w kolejnych odcinkach „M jak miłość”. - Za żadne pieniądze nie przyłożę ręki do takiej dewastacji. Dla mnie to obiektywna ocena sytuacji... A jak ty uważasz? – zapyta, ale profesor tylko zaostrzy swój apetyt na działkę Marysi i… samą zainteresowaną!

Sprawdź też: M jak miłość. Koszmarne konsekwencje rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

Marysia nie wytrzyma i uderzy profesora w „M jak miłość” po wakacjach

- (…) Nie sądziłem, że masz taki temperament... Jestem pod wielkim wrażeniem... – rzuci Nieśpielak w „M jak miłość” po wakacjach 2022 i w ogóle nie będzie wyglądał na zbitego z tropu. Wręcz przeciwnie, będzie się wydawało, że Marysia rozpaliła wszystkie jego zmysły. Nieśpielak przyciągnie Rogowską do siebie i znienacka pocałuje! Rogowska natychmiast zareaguje i uderzy okulistę! Nie będzie między nimi dalszej rozmowy, bo kobieta odwróci się i odejdzie. Uzna zapewne, że nie ma sensu dalej obcować z kimś takim!

Póki co, nie wiadomo jeszcze, czy Rogowski dowie się o zniewadze, jakiej dopuścił się znajomy. Marysia zapewne będzie biła się z myślami, czy w ogóle mówić Arturowi o przykrej sytuacji w sadzie i uderzeniu. Pewnym jest, że jeżeli Rogowski dowiedziałby się prawdy, raczej chciałby ostrej konfrontacji z rywalem. To nie wróży niczego dobrego.

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

M jak miłość. Marcin Mroczek zamartwia się, czy po 40-ce zadowoli żonę! Szokujące wyznanie gwiazdora w urodziny Marleny Muranowicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze