M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin po zdradzie Izy rzuci się w niczym nieskrępowany seks? Lata wierności wyjdą mu bokiem - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Marcin (Mikołaj Roznerski) długo nie będzie płakał po zdradzie Izy (Adriana Kalska). Śliczna striptizerka Kama (Michalina Sosna) zacznie wyciągać przystojniaka na imprezy, aż w końcu razem wylądują na pustej plaży... A nie będzie to jedyna dziewczyna chętna na seks z Chodakowskim! Czy w "M jak miłość" Marcin po latach wierności Izie pofolguje sobie i odda się niczym nie hamowanym żądzom? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marcin po zdradzie Izy odda się niepohamowanym żądzom? Będzie mógł wybierać

W "M jak miłość" po wakacjach Marcin przestanie płakać po zdradzie Izy. Na pewno Chodakowski będzie chodził przez jakiś czas "jak struty", ale śliczna striptizerka Kama nie da mu się zanurzyć w rozpaczy. A, że można powiedzieć, los Marcina spocznie w rękach zawodowca - panny, która zajmuje się pocieszaniem smutnych panów za pieniądze - zrobi się wesoło. Wygląda na to, że Kama to miła dziewczyna i będzie miała wobec niego dobre intencje. Ale nie będzie jedyną chętną na seks z przystojnym detektywem. Czy Chodakowski da się uwieść i odbije sobie lata wierności Izie? 

Pewne jest, że oprócz Kamy w "M jak miłość" zakręci się nowa bohaterka, grana przez śliczną Alinę Szczegielniak. Dziewczyna w dodatku będzie wyglądała jak wierna kopia Izy, więc czy Marcin będzie w stanie jej się oprzeć? 

Jak informuje 2-tygodnik "Świat seriali" Kama namówi Marcina na udział w imprezie samotnych dziewczyn. Nietrudno przewidzieć, że kobiety oszaleją na widok jedynego przystojniaka w ich gronie... Chodakowski zacznie też spędzać więcej czasu ze striptizerką także w ciągu dnia. W końcu wybiorą się razem na wycieczkę na pustą plażę... Pewne jest, że Marcinowi będzie bardzo trudno oprzeć się wdziękom tylu ślicznotek na raz. I czy w ogóle będzie próbował?

Istnieje prawdopodobieństwo, że Iza w "M jak miłość" na widok podbojów erotycznych męża opamięta się i spróbuje wrócić do rodziny. Na pewno tego będzie chciała Aleksandra, która nie podda się w walce o rodzinę syna. Jak to się wszystko skończy? Przekonamy się już 28 sierpnia w TVP2. 

Nie przegap: Wiemy kiedy M jak miłość wraca do telewizji! Jest oficjalna data

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze