M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda w siedlisku otworzy rodzinny dom dla sierot? Pomoże nie tylko Ukraince

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" po doświadczeniach z ukraińską sierotą Nadią (Mira Fareniuk) zacznie pomagać także polskim dzieciom? Powstał pomysł, aby w siedlisku Budzyńska stworzyła dom dla sierot nie tylko uciekających przed wojną, ale i polskich maluchów, których rodzice porzucili. W ten sposób Magda w "M jak miłość" zrobiłaby coś pięknego dla świata i przy okazji spełniła marzenie o gromadce dzieci. Czy tak się stanie? Sprawdź, co już wiemy o wydarzeniach w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków.

M jak miłość. Magda w siedlisku stworzy rodzinny dom dla sierot?

W "M jak miłość" po wakacjach Magdę na początku sezonu spotkają wielkie dramaty. Najpierw dowie się o śmierci ukochanego ojca, Wojtka Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński). a zaraz potem jej mąż (Krystian Wieczorek) zostanie aresztowany! Wszystko przez chory spisek psychopatki Julii (Marta Chodorowska), która spróbuje wrobić go w swoje zabójstwo. Ale na szczęście Magda w tym wszystkim nie zostanie sama, bo będzie przy niej najwierniejszy przyjaciel Paweł, który dla dawnej ukochanej w sekundę rzuci wszystko.

Wsparcie dla Magdy w "M jak miłość" bliskich osób w tym trudnym czasie umożliwi jej szersze spojrzenie nie tylko na problemy, ale i plany na przyszłość. Czy zachęcona sukcesem uratowania małej Nadii Budzyńska otworzy w siedlisku rodzinny dom dla sierot?

Dokładnie taki pomysł padł wśród najwierniejszych fanów "M jak miłość". Kiedy na naszym profilu superseriale.se.pl opublikowaliśmy tekst, w którym zastanawiamy się, jakie będą dalsze losy Nadii z miejsca odezwały się głosy, że takich uratowanych dzieci powinno znaleźć się w siedlisku znacznie więcej! Czy scenarzyści sagi rodu Mostowiaków pójdą za tą sugestią? Wokół pomysłu jednego z widzów rozpętała się zresztą mała "burza"... 

- Powinna (Nadia)wrócić do ojca. Bez sensu, że będzie z obcymi ludźmi, no chyba, że tata zobaczy interes dla siebie. Bogata rodzina. Ten wątek z Ukrainką jest bez sensu całkiem i powinni go wygasić. Magda I Andrzej powinni zaadoptować dwa małe polskie bobaski z domu dziecka i w ten sposób powiększyć swoją rodzinkę. Albo Magda w siedlisku powinna otworzyć rodzinny dom zastępczy.

- Nowy scenariusz pod pana dyktando????😂😂😂😂

- No nie koniecznie pod moje dyktando, ale nie musimy wszędzie wątków ukraińskich wkładać. Przecież jest tyle spraw Polskich, które można poruszać w serialach. To były przykłady takowych.

- Logiczne,że nie powie co będzie dalej z jej rola,bo nie może.na pewno będzie w odcinkach jesiennej transzy bo już mają przerwę na planie jak co roku.wiec do końca grudnia w emisji będzie odcinków.

- W każdym serialu wplatają wątek Ukrainy...trochę bez sensu 😕

A jak podoba się pomysł rodzinnego domu dla sierot w siedlisku Magdy w "M jak miłość"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu!

Nie przegap: Wiemy kiedy M jak miłość wraca do telewizji! Jest oficjalna data

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Sonda
Czy Magda w "M jak miłość" powinna otworzyć w siedlisku rodzinny przytułek dla sierot?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze