M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda i Kinga zapłaczą nad wspólną stratą. Wzruszające wspomnienie Wojtka Marszałka - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Magda (Anna Mucha) i Kinga (Katarzyna Cichopek) połączą się w bólu po stracie ważnej osoby. Wojtek Marszałek (ś.p. Emilian Kamiński) odejdzie po cichu, w sanatorium, z dala od bliskich. Smutna wiadomość dotrze do Mostowiaków, Zduńskich, Rogowskich i Budzyńskich w 1736 odcinku "M jak miłość". Czekają nas ogromne wzruszenia, kiedy wraz z bohaterami wspomnimy najważniejsze chwile życia Wojtka Marszałka. Sprawdź, co dokładnie się wydarzy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda i Kinga w żałobie. Poruszające wspomnienie Wojtka Marszałka

Marszałek w "M jak miłość" był ważnym bohaterem. Jasne było, że śmierć grającego go gwiazdora, Emiliana Kamińskiego wpłynie na fabułę sagi rodu Mostowiaków. Wielki aktor odszedł w Święta Bożego Narodzenia, 26 grudnia 2022 roku. Jednak w serialu nadal występował, bo ostatnie ZDJĘCIA nagrywał jeszcze w październiku. W ostatnim odcinku Wojtek wyjechał z Krysią na romantyczny wypad do Hiszpanii, a po powrocie miał udać się do sanatorium. Niestety już stamtąd nie wróci i wszyscy dowiedzą się, że Wojtek umarł.

Kinga w tym czasie, w 1736 odcinku "M jak miłość" będzie drżała o życie ukochanego męża Piotrka (Marcin Mroczek). Zduński dostanie zawału i lekarze będą walczyli o jego życie w szpitalu. Kiedy dotrze do niej wiadomość o śmierci ojczyma zaleje się łzami razem z Magdą, dla której śmierć ukochanego ojca będzie prawdziwym ciosem. Żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) wiele lat temu straciła już matkę Halinę (Marta Klubowicz), więc po śmierci taty zostanie już zupełnie sama. 

Po śmierci ukochanego dziadka w "M jak miłość" zapłaczą także dzieci. Misiek (Olek Bożyk) był mocno związany z Wojtkiem - to z nim chodził na ryby i razem wywijali "chłopięce" numery w domu i ogrodzie. Jak mówią gwiazdy serialu Emilian Kamiński wszystkie serialowe dzieci traktował jak własne wnuki, więc bliźniaczki Zduńskie Zuzia (Marcelina Kempka) i Emilka (Julia Kempka) również dotkliwie odczują brak ważnej osoby. 

Wojtek Marszałek w "M jak miłość" był postacią zabawną i uwielbiał pakować się w kłopoty. - Jak się wspomina Emiliana, to nie sposób się nie uśmiechnąć, bo był bardzo podobny do Marszałka - wspomina Marcin Mroczek w 2-tygodniku "Świat seriali".  - Zawsze uśmiechnięty, pełen energii i pasji do tego co robił. I takich ich zapamiętamy - aktora i jego postać!

Nie przegap: M jak miłość. Tak dziś wygląda syn Andrzeja Budzyńskiego! Wiele łączy go z Martą, ale scenarzyści o nim zapomnieli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze