M jak miłość

M jak miłość. Tak dziś wygląda syn Andrzeja Budzyńskiego! Wiele łączy go z Martą, ale scenarzyści o nim zapomnieli - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) miał syna. Ale wydaje się, że twórcy serialu o tym fakcie już zapomnieli, a grający Piotrusia Hubert Zduniak zniknął z sagi rodu Mostowiaków. Tymczasem młodego aktora "M jak miłość" bardzo dużo łączy z byłą żoną Andrzeja, Martą (Dominika Ostałowska)! Syn Budzyńskiego wyrósł na niezłego przystojniaka i nie ma już śladu po małym, słodkim Piotrusiu. Czy zobaczymy go jeszcze w "M jak miłość"? Zobacz jak zmienił się syn Andrzeja w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tak się zmienił syn Andrzeja Budzyńskiego! Co go łączy z Martą? 

Piotruś w "M jak miłość" był biologicznym synem Andrzeja i Edyty (Ewa Bukowska). Budzyński uznał go za swoje dziecko, ale niezbyt długo cieszył się ojcostwem. Edyta zabrała syna i wyemigrowała za granicę, po czym słuch wszelki po nich zaginął. Do tego stopnia, że przy okazji afery z ciążą Julii padały nawet przypuszczenia, że Andrzej jest bezpłodny! A przecież Piotruś jest żywym dowodem na to, że mecenas Budzyński może spłodzić dziecko. Dlaczego twórcy zapomnieli o synu ważnego bohatera?

Hubert Zduniak, który wcielił się w Piotrusia w "M jak miłość" prywatnie także jest synem serialowej gwiazdy! Marta była żoną Andrzeja w czasie, kiedy Piotruś pojawił się w jego życiu. Ale okazuje się, że łączy ją z tym chłopcem znacznie więcej!   

Hubert Zduniak prywatnie jest synem Dominiki Ostałowskiej. Po roli małego Piotrusia Bielaka w "M jak miłość" nie zagrał już w żadnym serialu, ani filmie. Jak widać na profilu Zduniaka na Instagramie, Hubert postanowił poświęcić się muzyce. A to oznacza, że jego postać już raczej nie pojawi się w żadnym z nowych odcinków sago rodu Mostowiaków. Choć w serialu, jak w życiu "nigdy nie mów nigdy"...  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Andrzej z Julią spotkają się w sądzie! Wyjdzie na jaw sprawa ojcostwa jej dziecka?

Listen on Spreaker.
Najnowsze