M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Koszmarny dramat Aleksandry. Będzie musiała wybierać, które dziecko kocha bardziej! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) przeżyje koszmarny dramat! Żadna matka nie powinna być stawiana przed takim wyborem, bo jak zdecydować, które dziecko kocha się bardziej? Ale niestety, Chodakowska w "M jak miłość" po wakacjach będzie musiała w ten sposób zapłacić za swoje dawne grzechy i stanąć po jednej stronie. Wszystko przez rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), który zapoczątkuje "czarną serię" wydarzeń w rodzinie. Jak widać na ZDJĘCIACH, nie będzie jej łatwo...

M jak miłość. Potworny wybór Aleksandry. Po czyjej stronie stanie?

W "M jak miłość" po wakacjach zobaczymy koniec Chodakowskich. Dokładnie takich słów użył Mikołąj Roznerski w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami - zdrada Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński) zamknęła szansę na dalsze, wspólne życie. Gwiazdy serialu pokazują już nowe ZDJĘCIA z sądu, więc nie da się ukryć, że do rozwodu na pewno dojdzie. I Aleksandra będzie musiała wybrać, po czyjej stanąć stronie!

Aleksandra w "M jak miłość" w młodości sama popełniła wiele strasznych błędów. Olka oddała po urodzeniu siostrze, a Marcinowi nie powiedziała, że ma brata. Co gorsze wyjechała za granicę, gdzie kilka razy rozwodziła się i wychodziła za mąż. Nie był z niej najlepszy wzór matki i żony... Czy teraz będzie musiała za to zapłacić? 

Matka Marcina i Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" teoretycznie powinna mieć problemów z wyborem. Aleksandra jednak pojawia się na ZDJĘCIACH z planu przytulona do syna, ale zaraz potem jest blisko roześmianej Izy. Czyżby fakt, że pokochała synową, jak własną córkę, miał utrudnić Chodakowskiej znalezienie się w tej dramatycznej sytuacji?

Nie wolno też zapominać, że największymi ofiarami rozwodu rodziców w "M jak miłość" będą dzieci Izy i Marcina, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska). To najmłodsi nie będą mogli zrozumieć, dlaczego mama i tata już nie chcą być razem. Jak wytłumaczy im to Aleksandra, która najczęściej się nimi opiekuje, skoro sama będzie miała problem ze zrozumieniem i wyborem strony?    

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze