M jak miłość po wakacjach. Julia obrzydliwie oszukuje Budzyńskiego! Wszyscy wiedzą, że to nie jest dziecka Andrzeja

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Julia obrzydliwie oszukuje Budzyńskiego! Wszyscy wiedzą, że to nie jest dziecka Andrzeja

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Julia obrzydliwie oszukuje Budzyńskiego! Wszyscy wiedzą, że to nie jest dziecka Andrzeja

Julia w "M jak miłość" od początku oszukuje Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Fani nie mają żadnych wątpliwości, że ciąża prawniczki (Marta Chodorowska) nie jest wynikiem nocy z Andrzejem, szczególnie, że wszyscy pamiętają, iż do żadnego seksu nie doszło! Budzyński był zbyt pijany, aby dojść jak człowiek do pokoju Julii, a co dopiero wywijać jakieś szaleństwa w łóżku. Czy w nowym sezonie "M jak miłość" ktoś wreszcie odkryje oszustwo sprytnej Julii, czy Budzyński będzie skazany na zostanie tatusiem nie swojego dziecka?

Julia w "M jak miłość" od początku oszukuje Budzyńskiego! Fani odkryli prawdę

Nowa bohaterka w "M jak miłość" tylko się pojawiła, a zniszczyła wspaniałe małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja. Podobno zakochana w mecenasie Budzyńskim od dawna Malicka, tym razem postanowiła, że on będzie jej za wszelką cenę! I sporo osiągnęła w tym zakresie - najpierw zwabiła Budzyńskiego do łózka, a potem zaczęła twierdzić, że jest z nim w ciąży. Tyle, że chyba jedyną osobą, która jej wierzy, jest Budzyński! 

Z kim w "M jak miłość" Julia zaszła w ciążę?

Andrzej w "M jak miłość" nie od razu uwierzył Julii, że został tatusiem. Zażądał od niej badań dna dziecka i po wakacjach je dostanie. Tyle, że wszystko wskazuje na to, że będą sfałszowane! I o tym przekonani są wierni widzowie serialu! Skąd to wiadomo?

Nie przegap: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Zastanawialiśmy się, co Julia z "M jak miłość" zrobi z dzieckiem, kiedy je już urodzi. Wieści z planu nie są optymistyczne - wygląda na to, że Malickiej chodzi tylko o usidlenie Andrzeja, a noworodek jest tylko środkiem do tego celu. Kiedy zapytaliśmy fanów na naszym profilu superserialie.pl na Facebooku-u, odpowiedzi nas zaskoczyły. Fani są pewni, że Julia urodzi dziecko, którego ojcem na pewno nie jest Budzyński! 

To nie jego dziecko bo Julia knuje plan

- To nie będzie dziecko Andrzeja, tylko jej męża.

- To nie jest jego dziecko tylko jej męża

- To nie jest jego dziecko

- Okaże się pewnie, że to nie jego dziecko haha

Kto odkryje prawdę o dziecku Julii?

Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2022 znajdzie się ktoś równie wnikliwy jak fani serialu? Prawdę o ojcostwie dziecka Julii powinien odkryć sam Andrzej, ale być może bez pomocy kogoś z przyjaciół, nie da sobie rady. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Kto zagra młodą Bronię?

M jak miłość po wakacjach 2022. W domu Magdy i Andrzeja w Grabinie zamieszka młody przystojniak. To sprawka Kisielowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze