M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Andrzej z Julią spotkają się w sądzie! Wyjdzie na jaw sprawa ojcostwa jej dziecka?

A jednak w "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) i Julia (Marta Chodorowska) spotkają się w sądzie! Jak donosiliśmy, zaraz po wakacjach w 1735 odcinku sagi rodu Mostowiaków, Malicka będzie bliska sukcesu w swoim spiskowaniu przeciwko rzekomemu kochankowi. Prawniczka ma zniknąć, a na miejscu "zbrodni" zostawić ślady, wskazujące, że mecenas Budzyński ją zamordował. Czy Andrzej w "M jak miłość" zdąży jeszcze zaciągnąć Julię do sądu i ustalić, kto tak naprawdę był ojcem jej dziecka? Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Batalia sądowa Andrzeja z Julią! Dowie się, kto był ojcem jej dziecka?

W "M jak miłość" od razu po wakacjach Andrzej spotka się na sali sądowej z Julią. W tym czasie Malicka będzie już mocno zaangażowana w nowy spisek przeciwko niemu i wszystko będzie jej szło, jak z płatka. Czy Budzyński w końcu zrozumie, że od samego początku Malicka wodziła go za nos i wrobiła w ojcostwo dziecka zupełnie innego faceta?

Podejrzewaliśmy jako pierwsi, że Julia w "M jak miłość" już była w ciąży, kiedy zaciągnęła Andrzej do łózka na konferencji we Wrocławiu. Później sprawa się rozmyła wobec autentycznego dramatu Malickiej, która poroniła. Mąż Magdy (Anna Mucha) towarzyszył rzekomej kochance w trudnych chwilach i nawet przez myśl mu nie przeszło, że mógł zostać oszukany. Czy wobec nowych faktów nareszcie postawi kochankę przed sądem i ustali prawdę?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1735 odcinku "M jak miłość" Julia na widok Andrzeja w sądzie zacznie unikać go wzrokiem. Nic dziwnego, plan wrobienia go w zabójstwo samej siebie będzie już blisko ostatecznego sukcesu. Budzyński jednak znów zatroszczy się o rzekomą kochankę, a szczególnie o jej stan psychiczny, co tylko doprowadzi ją do szału!

- Przepraszam, może nie powinienem pytać, pewnie sobie tego nie życzysz… Ale czy wszystko u ciebie w porządku? – zapyta Andrzej. 

- W jak najlepszym! Nie widać? – fuknie na niego Malicka. 

Andrzeja w "M jak miłość" na szczęście zacznie dręczyć absurdalna sytuacja w windzie, z której wybiegła krzycząc, żeby ją zostawił. Kiedy zapyta ją wprost co to wtedy było znów usłyszy stek kłamstw. 

- Nie gniewaj się, że pytam, ale wtedy, w windzie… Powiedziałaś, żebym dał ci spokój… Czy jakoś tak... – przypomni Andrzej. - Może coś źle zrozumiałem i… zmartwiło mnie to, bo… Wiem, jaką przeżyłaś traumę, jak ci musiało być ciężko… I zastanawiam się, jak teraz sobie radzisz, czy chodzisz na jakąś terapię… bo wiesz… nie powinnaś tego zaniedbywać...

Psychopatka jednak nie doceni troski Andrzeja w "M jak miłość". Wściekła Julia nie odpowie na pytanie ani słowem, tylko odwróci się na pięcie. Oczywiście świadkiem tej sceny będzie Rotkiewicz, który podniesie z ziemi elegancki szalik Andrzeja. Ten przedmiot znajdzie się później na miejscu "zabójstwa" jako dowód winy Andrzeja!

- Wszystko w porządku? – zapyta szef Julię. 

- Tak, w jak najlepszym. Jeszcze raz dzięki, do zobaczenia! – zakończy sprawę Andrzej.

Niestety, pewne jest, że 1735 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie zaciągnie Julii do sądu, aby wyjaśnić sprawę ojcostwa. Prawnicy spotkają się na sali sądowej jako przeciwnicy w jednej sprawie. Nie można jednak wykluczyć, że kiedy Budzyński zostanie aresztowany, jako podejrzany w sprawie zamordowania rzekomej kochanki, podczas obron y wyjmie i tę sprawę! Tak więc wszystko jeszcze jest możliwe w "M jak miłość" i jest nadzieja, że Julia zapłaci za wszystkie swoje spiski i oszustwa...

Nie przegap: Radek wyleci z M jak miłość, ale Philippe Tłokiński zaczął międzynarodową karierę! Już mu Iza nie będzie do niczego potrzebna?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany