M jak miłość po wakacjach 2021. Dręczona Patrycja wyrwie sie z pułapki Argasińskiego! Powie Marcie całą prawdę o ciąży i Łukaszu? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Dręczona Patrycja wyrwie sie z pułapki Argasińskiego! Powie Marcie całą prawdę o ciąży i Łukaszu? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Dręczona Patrycja wyrwie się z pułapki Argasińskiego! Powie Marcie całą prawdę o ciąży i Łukaszu? - ZDJĘCIA

2021-06-01 8:21

W nowym sezonie "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) w ciąży z Łukaszem (Jakub Józefowicz) jeszcze długo będzie skazana za bezwzględnego Argasińskiego (Karol Strasburger). Zdradzony mąż Patrycji dosłownie uwięzi ją w ich domu, zacznie dręczyć, nie pozwoli widywać się z obcymi ludźmi. Tylko cudem kochanka Łukasza w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wyrwie się z pułapki Jerzego. Wrótce dojdzie do spotkania Patrycji i Marty (Dominika Ostałowska). Matka Łukasza dowie się o ciąży jego kochanki i pozna prawdę o romansie syna z przyjaciółką? Kulisy tego co się wydarzy w "M jak miłość" ujawniła sama Lenska. Przekonajcie się!

Czy w "M jak miłość" Patrycja odjedzie od Argasińskiego, a Marta dowie się o ciąży kochanki Łukasza?

W "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie na pewno wyda się, że Patrycja jest w ciąży z Łukaszem, a  Marta dowie się, że przyjaciółka okłamywała ją od dawna, nie przyznając się, że złamała serce jej synowi. Skąd ta pewność? Scenarzyści "M jak miłość" nie mogą przecież w nieskończoność ciągnąć wątku tajemnicy Patrycji, która rzuciła Łukasza, bo Argasiński zagroził, że zabije jej kochanka, jak tylko znów się z nim spotka. Wiele wskazuje na to, że ordynator i szef Łukasza w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 odkryje, że to Patrycja wdała się w romans właśnie z młodym rehabilitantem. W końcu wynajął bandytę Hermana (Piotr Łukawski), żeby go namierzył!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Mateusz w 1595 odcinku powierzy swój los w ręce tajemniczego kierowcy tira! Nigdy więcej nie wróci do Grabiny

Wszyscy fani "M jak miłość" czekają na reakcję Marty na wieść, że Patrycja była kochanką Łukasza, że urodzi mu dziecko, ale od Argasińskiego odejść nie będzie mogła. Emocje wokół tego wątku podsyca sama Alżbeta Lenska, która na Instagramie opublikowała filmik ze scen z kolejnych odcinków, gdzie Patrycja spotka się z Martą. Prawda wreszcie wyjdzie na jaw?

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: M jak miłość odcinek 1595. Data premiery nowego sezonu owiana tajemnicą! Kiedy emisja kolejnych odcinków po wakacjach 2021?

Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" Argasińska przyzna się Wojciechowskiej, że sypiała z jej synem i zaszła z nim w ciążę, a teraz nie może zostawić męża tyrana, bo ten chce zabić Łukasza? Niewykluczone, że tak będzie przebiegała rozmowa przyjaciółek! Wydaje się też, że Marta znienawidzi Patrycję za wszystkie kłamstwa, a ich bliska relacja rozpadnie się. Dlaczego? Bo aktorka z "M jak miłość" ujawniła, że obie bohaterki czekają trudne chwile.

- Oby tak się dogadywały dziewczyny w serialu, jak my prywatnie :) Trzymam za nas kciuki - napisała Lenska na Instagramie, ale nie pokazała ciążowego brzuszka Patrycji.

M jak miłość po wakacjach 2021. Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Najnowsze