M jak miłość po wakacjach 2020: Olewicz znów uratuje Olka! Posunie się do najgorszego

2020-07-06 14:28 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olek (Maurycy Popiel), Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: MTL Maxfilm

Zaraz po wakacjach 2020 Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie z więzienia w "M jak miłość". W gronie z tych, którzy się z tego ucieszą będzie zawsze wdzięczny Olewicz (Tomasz Dedek) - i znów uratuje Olka! I tym razem przyjaciel doktora Chodakowskiego, ale i typ z mroczną przeszłością użyje podsłuchu i szantażu, czyli swoich sprawdzonych broni! Kogo zaatakuje po wakacjach 2020 Olewicz w obronie Olka? Przekonamy się jesienią w nowych odcinkach "M jak miłość"!

M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz znów szantażystą! Tym razem uratuje Olka!

Jak pamiętamy, Olewicz zrobił absolutnie wszystko w "M jak miłość", aby uratować Olka przed więzieniem. W sądzie załatwił Kamila, ujawniając, że psychopatyczny mecenas spił go do nieprzytomności i w ten sposób wyciągnął "nieprawdziwe" zeznania. W finale wyjął papiery na swoją chorobę psychiczną i pogrążył Kamila ostatecznie. I po wakacjach 2020 znów Olewicz ruszy do akcji!    

Olewicz na wieść o tym, że Olek opuścił więzienie wrócił do pracy w "M jak miłość", odwiedzi go w klinice. Pojawi się z wielkim tortem i bukietem kwiatów na powitanie. I jak to Olewicz, uszy będzie miał szeroko otwarte i podsłucha rozmowę nowego lekarza (Kamil Pruban) z ordynatorem (Adam Biedrzycki). Młody lekarz będzie psuł Olkowi opinię. I Olewicz na to nie pozwoli po wakacjach 2020! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek po wyjściu z więzienia już nigdy nie będzie leczył? Pacjenci nie zaufają mordercy

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zawsze wdzięczny dobroczyńcy swojej żony Olewicz w "M jak miłość" natychmiast przejdzie do kontrataku na młodego doktora, który spróbuje skrzywdzić Olka i przedstawić jako mordercę u szefa kliniki. Co mu zrobi po wakacjach 2020?

Olewicz w "M jak miłość" odwiedzi nieuczciwego "kolegę" z pracy Olka w gabinecie i zacznie go szantażować! Jak podaje "Świat Seriali", zagrozi mu, że jeśli nie zostawi doktora Chodakowskiego w spokoju, Olewicz publicznie oskarży go o przyjmowanie łapówek za przyjęcie do szpitala! Jaki będzie efekt po wakacjach 2020?

Młody lekarz wpadnie w panikę i natychmiast zapragnie zaprzyjaźnić się z doktorem Chodakowskim! Czy Olewicz skutecznie "pozamiata" i ten problem w życiu Olka? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2020! 

Najnowsze