M jak miłość po wakacjach 2020. Olek po wyjściu z więzienia już nigdy nie będzie leczył? Pacjenci nie zaufają mordercy

2020-07-04 13:32 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek po wyjściu z więzienia już nigdy nie będzie leczył? Pacjenci nie zaufają mordercy
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Olek po wyjściu z więzienia już nigdy nie będzie leczył? Pacjenci nie zaufają mordercy

Po wakacjach 2020 mogą się spełnić najczarniejsze przewidywania Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość"! Czy Chodakowski nie będzie już nigdy leczył, a wszyscy pacjenci odwrócą się od lekarza mordercy? Takie myśli pchały Olka w więzieniu do samobójstwa, a po wakacjach 2020 nie pozwolą mu normalnie pracować! I choć wróci do zawodu, natychmiast wpakuje się w kłopoty... Czy Olek już nie będzie cudownym lekarzem w "M jak miłość" przekonamy się już w 1525 odcinku serialu!

M jak miłość po wakacjach 2020. Olek nie wróci do zawodu lekarza? 

Po wakacjach 2020 Olek w "M jak miłość" stanie wobec wyboru: czy wrócić do zawodu lekarza? Z jednej strony będzie tego bardzo pragnął, ale z drugiej będzie śmiertelnie przerażony! Czego tak naprawdę będzie się bał?

Na wolności wrócą do Olka koszmarne lęki, który osłabiały go tak bardzo w więzieniu - będzie przekonany, że pacjenci nigdy nie przyjdą leczyć się u lekarza mordercy! Czy po wakacjach 2020 okaże się, że koszmar nie jest snem i doktor Chodakowski ma prostu rację?

Czytaj też: M jak miłość. Adriana Kalska w nowej roli. Tak odmienionej Izy jeszcze nikt nie widział
 

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W 1525 odcinku "M jak miłość" Olek odzyska wolność. W dodatku wyrok sądu będzie zaskakująco łagodny, bo mecenas Budzyński dobrze wykona swoją pracę, a Kamil nie zaprotestuje! Jednak czy to wystarczy, aby uszczęśliwić Olka po wakacjach 2020? Marcin (Mikołaj Roznerski) i Aneta (Ilona Janyst) będą walczyć o siebie, ale na pewno ukochanego męża i brata w tak ważnej potrzebie nie opuszczą...

Olek wróci do pracy w szpitalu w jednym z pierwszych odcinków "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020. Ale obawy go nie opuszczą - poczucie winy nadal będzie góra i potrzeba będzie mnóstwo czasu, aby Olek przypomniał sobie, jak wspaniałym jest lekarzem. Czy Olek da sobie radę z własną słabością i znów będzie wyjątkowym lekarzem przekonamy się zaraz po wakacjach 2020! 

Najnowsze