M jak miłość po wakacjach 2020. Marta pomoże Budzyńskiemu pokonać Kamila na procesie Olka

2020-07-20 14:24 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Marta pomoże Budzyńskiemu pokonać Kamila na procesie Olka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Marta pomoże Budzyńskiemu pokonać Kamila na procesie Olka

W 1523 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marta (Dominika Ostałowska) stanie się niespodziewanym sojusznikiem Olka (Maurycy Popiel)! Budzyński (Krystian Wieczorek) poprosi byłą żonę o pomoc i namówi ją, by podzieliła się swoim doświadczeniem sędzi do wygrania sprawy Chodakowskiego. W serialu "M jak miłość" Marta zrobi, co w jej mocy, by wspomóc Andrzeja i jego klienta. Co wymyśli Budzyński, by obronić Olka? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marta z serialu "M jak miłość" w 1523 odcinku po wakacjach 2020 wspomoże Budzyńskiego w sprawie Olka! Była żona Andrzeja jest doświadczoną sędzią, która może sporo wnieść do sprawy. Do tej pory adwokat Chodakowskiego robił wszystko, żeby wybronić klienta od skazania za morderstwo. Po letniej przerwie Budzyński w "M jak miłość" zacznie przygotowania do wygłoszenia mowy końcowej, jednak pojawią się w nim wątpliwości. Czy to, co przygotuje, na pewno wystarczy? Postanowi skonsultować się właśnie z Martą.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Iza zgwałcona przez Artura! Wyznanie Izy zmieni wyrok w sprawie Olka

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na razie nie wiadomo, co w 1523 odcinku "M jak miłość" Marta powie o mowie końcowej Andrzeja. Wiemy natomiast, że pojawią się nowe fakty w sprawie zabójstwa Artura/ Według doniesień "Świata Seriali" niedługo po odwiedzinach u Marty, do Budzyńskiego przyjdzie Iza (Adriana Kalska).

Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) zdobędzie się na mrożące krew w żyłach wyznanie. Okaże się, że Skalski nie tylko bił ją i torturował, ale również zgwałcił! To będzie szok dla wszystkich bliskich. Andrzej, za zgodą kobiety, postanowi wykorzystać ten dramat w sądzie. To będzie strzał w dziesiątkę. Po kolejnym przesłuchaniu Izy i wysłuchaniu mowy końcowej Budzyńskiego, sędzie nie będzie miał wątpliwości co do wyroku. Olek zostanie skazany za nieudzielenie pomocy Arturowi, nie za jego zabójstwo, w związku z czym dostanie rok pozbawienia wolności, w zawieszeniu na dwa lata. Dzięki współpracy bliskich Chodakowski wyjdzie na wolność!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olewicz wciągnie Marcina w spisek! Olek wpadnie w kłopoty?

Najnowsze