M jak miłość po wakacjach 2020. Marta odzyska byłego męża? Przez lata nie wiedziała gdzie jest Jacek!

2020-08-03 8:03 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Marta odzyska byłego męża? Przez lata nie wiedziała gdzie jest Jacek!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Marta odzyska byłego męża? Przez lata nie wiedziała gdzie jest Jacek!

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 znów pojawi się pierwszy mąż Marty (Dominika Ostałowska), Jacek (Robert Gonera)? Córka Barbary (Teresa Lipowska) przez lata nie wiedziała gdzie podziewa się jej eks, przez którego o mało nie straciła życia! Czy w scenariuszu nowych odcinków "M jak miłość" pojawi się nowe miejsce dla niego? Schorowana Marta na pewno nie będzie miała już siły na nowe wybryki Jacka po wakacjach 2020.... Ale może on się totalnie zmieni?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy powrót pierwszego męża, Jacka do samotnej i schorowanej Marty w nowych odcinkach "M jak miłość" oznaczałoby dla niej wielkie szczęśćce, czy kolejną dawkę wielkich kłopotów?  Marta od lat jest samotna i swoje uczucia skierowała wyłącznie w stronę dzieci, oddając się bez reszty ich życiu i pomocy w kłopotach. Czy córce Barbary potrzebna jest po wakacjach stara miłość, która może nie do końca zardzewiała, ale nie przywołuje dobrych wspomnień?   

Przypomnijmy - Jacek Milecki był pierwszym mężem Marty w "M jak miłość" i już od samego początku ich związku pojawiły się problemy. Małżonek prawnik popadł w drogi i uciążliwy nałóg hazardu. Kiedy już - dzięki usilnym staraniom Marty - wyszedł się z uzależnienia okazało się, że jest bezpłodny. Kilka miesięcy później Jacek wyjechał zawodowo do Rosji, a Marta dowiedziała się, że ma ma kochankę - swoją szefową, Iwonę (Katarzyna Herman)! W finale mecenas założył własną firmę i  zniknął z pieniędzmi klientów! To w zasadzie zakończyło małżeństwo Marty i Jacka, ale... Mafiozi, którym jak się okazało Jacek zwinął potężną forsę nie wybaczyli i dokonali zamachu na Martę, która po długim pobycie w szpitalu cudem uszła z życiem! 

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2020. Marta pomoże Budzyńskiemu pokonać Kamila na procesie Olka

M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! To było dla nich obrzydliwe

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie wiadomo od kogo wypłynął pomysł przywrócenia Jacka do "M jak miłość", jednak niewątpliwie komuś pomysł chodzi po głowie. Jak podaje "Świat Seriali" grający pierwszego męża Marty Robert Gonera odpowiedział na pytanie, czy tęskni za serialem: - Gdyby zaproponowano mi powrót, z wielką chęcią wrócę. Szczególnie ciepło gwiazdor wspomina Dominikę Ostałowską, - którą uwielbiam, bo jest znakomitą aktorką i kochaną osobą

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2020. Zmiany w rodzinie Chodakowskich! Dzieci Izy i Marcina będą miały nową babcię. Nikt jej wcześniej nie widział

Na razie aktor nie pojawił się na planie nowych odcinków "M jak miłość", a Ostałowska nie wypowiada się w ogóle na temat ewentualnych powrotów któregokolwiek z jej byłych mężów, czy kochanków. Jednak znając fantazję scenarzystów i znaczenie oficjalnych wypowiedzi gwiazd na temat ich udziału w produkcjach, możemy się spodziewać kolejnego wielkiego powrotu do "M jak miłość". Czy będzie nim odmieniony Jacek, który zamiast smutku przywiezie do Marty nieco szczęścia i dobrych wspomnień? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2020! 

Najnowsze