M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w szpitalu u Leszka. Pozna straszną diagnozę i dowie się o niechcianej ciąży

2020-07-13 13:11
M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w szpitalu u Leszka. Pozna straszną diagnozę i dowie się o niechcianej ciąży
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w szpitalu u Leszka. Pozna straszną diagnozę i dowie się o niechcianej ciąży

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w "M jak miłość" po wakacjach 2020 odwiedzi w szpitalu Leszka (Sławek Uniatowski). Tam pozna straszna diagnozę! I jeszcze tego samego dnia dowie się o niechcianej ciąży... Już sama wiadomość o tym, że wielka miłość Joasi - Leszek - leży ciężko ranny w szpitalu będzie dla niej szokiem... A to będzie dopiero początek strasznych niespodzianek, jakie scenarzyści przygotowali dla Joasi w 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Straszny dzień Joasi u Leszka w szpitalu! Pozna okropną diagnozę i wynik testu ciążowego!

Joasia w 1524 odcinku "M jak miłość" zostanie wręcz zbombardowana okropnymi wiadomościami! Najpierw dowie się, że jej ukochany Leszek leży ciężko ranny w szpitalu, a zaraz potem, jak się tam znalazł! Jak pamiętamy, pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" Leszek wyruszył w Himalaje nie mając żadnej nadziei na związek z miłością swojego życia, a Michał (Paweł Deląg) nie pisnął o tym swojej "ukochanej" ani słowa. Co więcej, pozwolił jej tęsknić i śnić po nocach o Krajewskim, aloe o tym, że prawdopodobnie nie żyje, jakoś "zapomniał powiedzieć"...

O tym wszystkim Joasia dowie się od starego Krajewskiego (Grzegorz Wons), który znów wejdzie do gry po wakacjach 2020. Biznesmen-oszust znów użyje relacji z narzeczoną swojego syna, aby zbliżyć się do Leszka. I nie cofnie się przed niczym - okaże się, że wiedział o wyprawie i strasznym wypadku Leszka, ale i o tym, że Michał zataił przed Joasią nawet ostatnie, pełne miłości SMS-y Leszka do niej! I wyposażona w taką wiedzę Joasia popędzi do Leszka do szpitala, a tam pozna okropną diagnozę Lekarzy na temat jego stanu! Czego dokładnie się dowie?

Zobacz koniecznie: Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W szpitalu w 1524 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pierwsze, wzruszające spotkanie Joasi z Leszkiem. Popłyną łzy! W dodatku, kiedy lekarze zdradzą, że Leszek ma liczne odmrożenia, rany, złamania kończyn i jest mocno wycieńczony, Joasia wpadnie w prawdziwą rozpacz! Na szczęście Leszek będzie przytomny, więc wyjaśni dokładnie Joasi co się stało i dlaczego. Okaże się, że Michał nie tylko okłamał Joasię - naopowiadał "bajek" tez Leszkowi! I to przez jedną z nich - że Joasia już zdecydowała i postanowiła spędzić resztę życia z pisarzem, Leszek wyruszył w te nieszczęsne Himalaje, gdzie o mało nie stracił życia!

Niestety, nawet taka dawno okropieństw nie powstrzymała fantazji scenarzystów "M jak miłość". Jak na złość, w 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia potwierdzi swoje podejrzenia i dowie się, że zaszła w ciążę! I choć całe życie o tym marzyła, tym razem nie będzie to dla niej radosna wiadomość... Po pierwsze nie będzie pewna, czy wpadła podczas pierwszego seksu z Michałem, czy ciąża to efekt miłosnych uniesień z Leszkiem... Co zrobi załamana Joasi w ciąży po wakacjach 2020? Być może zbada ojcostwo płodu, a może zda się na los... A może po prostu posłucha głosu swojego serca w "M jak miłość"?